-
Hoe pas je de hoeveelheid water aan per koffie
Gesteld op 26-3-2026 om 08:24 in forum Lavazza A Modo Mio Misbruik melden-
AI antwoord: U wilt de hoeveelheid water per kopje koffie aanpassen op uw Lavazza A Modo Mio espressoapparaat. Dit is eenvoudig te doen door de programmeerfunctie te gebruiken.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Volg deze stappen om de gewenste waterhoeveelheid in te stellen:
1. **Plaats een koffiecapsule** in het apparaat.
2. **Plaats een kopje** onder de koffieuitloop.
3. **Houd de programmeerknop ingedrukt** (de knop voor de koffie die u wilt programmeren). Het apparaat begint met het zetten van koffie.
4. **Laat de knop los** zodra de gewenste hoeveelheid koffie in het kopje is bereikt.
De nieuwe waterhoeveelheid voor dit specifieke type koffie is nu opgeslagen en zal de volgende keer automatisch worden gebruikt. U kunt deze procedure herhalen voor de verschillende koffievariaties (bijvoorbeeld espresso en lungo) als uw apparaat daarvoor aparte knoppen heeft. Geantwoord op 11-5-2026 om 10:56
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.