• Beste,

    Alle 3 de pers van de base branden continu, maar als ik wil inloggen met de app of via web, krijg ik de melding dat "Verificatie in de cloud is mislukt".
    Bij binnenkomst kon ik ook het alarm niet uitschakelen via de button met als gevolg dat na enige tijd het alarm afging en ik dit niet kon uitzetten en de sirene uit het stopcontact moest halen.
    Graag verneem ik de oplossing voor dit probleem.

    Gesteld op 24-1-2020 om 09:55 in forum Gigaset-Elements Gigaset-Elements Misbruik melden
    • Ja, ik ervaar hetzelfde probleem (authentication in the cloud failed). Zojuist de klantenservice gebeld, maar die verbreken (nadat je 10 minuten in de wacht hebt gestaan) automatisch de verbinding. Gr. Björn Geantwoord op 24-1-2020 om 10:01

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Beste allemaal.
      Momenteel heerst een algehele uitval van de servers, inloggen is daardoor niet mogelijk in grote delen van Europa en wereld.
      Gigaset hoopt dat dit euvel zo spoedig mogelijk verholpen zal zijn, gebruikers middels status op hoogte brengen is ook niet mogelijk, servers are all down......

      Dat is 1 van de nadelen van een bewaking systeem. Afhankelijk van goede internet verbindingen en online server garantie zijn helaas niet af te geven..

      Groet,
      Hans Geantwoord op 24-1-2020 om 10:45

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Wellicht een idee om een statuspagina aan te maken op een aparte webserver (zoals bijvoorbeeld Garmin dat doet: Klik op deze LINK) en gebruikers bij storing via email te informeren via een aparte mailserver. Laat onverlet dat een uptime van 99,9% met een goede infrastructuur mogelijk moet zijn. Geantwoord op 24-1-2020 om 11:19

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Onderstaand mag je aan mij uitleggen,hoe wil je dit bereiken?
      "Laat onverlet dat een uptime van 99,9% met een goede infrastructuur mogelijk moet zijn".
      Graag replay, daar leren we van.

      Ondertussen is de uitval nog steeds niet verholpen, Gigaset verontschuldigt zich nogmaals voor het ongemak.
      Nogmaals met KLEM de tip!!

      Ga geen refresh of reset procedures forceren, het zal enkel meer conflicten bij jullie thuis veroorzaken.
      Dank voor het begrip.

      Hans Geantwoord op 24-1-2020 om 14:36

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Ik zou beginnen met de eerste twee tips (Wellicht een idee om een statuspagina aan te maken op een aparte webserver (zoals bijvoorbeeld Garmin dat doet: Klik op deze LINK) en gebruikers bij storing via email te informeren via een aparte mailserver.) Geantwoord op 24-1-2020 om 14:40

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Helaas anoniem, die Hyperlink functioneert niet. Server down?
      Tip,
      kopieer de volledige link in het tekstveld zelf, dan is deze wel bereikbaar.
      Groet,
      Hans Geantwoord op 24-1-2020 om 14:49

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.