Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 9 Naar de handleiding
Nederlands Snelstart handleiding 2 Naar de handleiding
345753

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Whirlpool-art-471-3

Zoeken resetten

  • Snoer is tijdens het verplaatsen los geraakt in de koelkast diepvriesses weet iemand hou je de draden moet aansluiten Gesteld op 29-10-2025 om 20:29

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Het is vervelend dat het snoer van uw Whirlpool ART 471/3 is losgeraakt. Gezien de aard van het probleem, waarbij elektrische bedrading betrokken is, adviseren wij u dringend om contact op te nemen met een gekwalificeerde technicus. Het incorrect aansluiten van elektrische draden kan leiden tot gevaarlijke situaties zoals kortsluiting, elektrische schokken of brand, en kan bovendien de garantie van uw apparaat ongeldig maken.

      Een erkende servicemonteur beschikt over de nodige kennis en gereedschappen om de bedrading veilig en correct aan te sluiten volgens de specificaties van de fabrikant. Dit garandeert de veilige en optimale werking van uw koel-vriescombinatie.

      Voor uw eigen veiligheid en die van uw apparaat, raden wij u af om zelfstandig aan de interne elektrische bedrading te werken. Geantwoord op 29-10-2025 om 20:29

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Mijn flessenplankje met flessenblokkering is stuk. kan ik die los kopen? Gesteld op 16-5-2023 om 15:25

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • De ventilator gaat steeds uit en dan valt de koel/vries kast in storing. Gesteld op 15-12-2022 om 16:51

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • In mijn koelkast ligt iedere dag een bodempje water, hoe kan dat
    Gesteld op 23-9-2020 om 13:33

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Het koelvak koelt niet of nauwelijks en het rode lampje gaat niet uit , waar dient dat oranje lampje voor , ik kom dat nergens tegen in de handleidingen . NOOIT MEER WHIRLPOOL !!!
    Gesteld op 21-6-2018 om 19:14

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Als de vriezer het wel blijft doen heeft u grote kans dat de dynamo defect is, voor u is dat te hopen want die kost ca. € 30,- en is redelijk makkelijk te vervangen. Geantwoord op 21-6-2018 om 21:03

      Waardeer dit antwoord (10) Misbruik melden
    • O K / dank U voor Uw antwoord , Het is een inbouw koelkast , hoe kan ik die vervangen ? Is dit zelf te doen of is er een bedrijf dit kan oplossen ?Geantwoord op 22-6-2018 om 12:05

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Helaas kan ik daar geen antwoord op geven. Ik heb zelf ook 2 linker handen, maar heb gelukkig een handige maat. Vraag eens rond of plaats een oproepje op FB of iets dergelijks, voor een beetje doe het zelver is het echt wel te doen.Geantwoord op 22-6-2018 om 16:03

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • Mijn Whirlpool ART 471/3 vriest wel, maar koelt niet
    . Oorzaak? Gesteld op 7-1-2018 om 13:39

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Ik heb hetzelfde probleem gehad, dynamo (ca € 30,-) vervangen en opgelost. Was wel 2e apparaat van Whirlpool die vlak na verlopen van (verlengde) garantie een akkefietje had, eerder had ik dat ook al met mijn elektrische kookplaat Geantwoord op 8-1-2018 om 15:47

      Waardeer dit antwoord (6) Misbruik melden


  • oranje driehoek lichtje brandt en koeling doet het niet meer Gesteld op 25-7-2016 om 10:13

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ontdooien vrieser Gesteld op 28-6-2013 om 18:54

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • de stekker er uittrekken van de koelkast en met fohn snel ontdooien (kijk uit dat er geen water op fohn komt) Wij kunnen niet goed bij de stekker, deze zit aan de achter- en onderkant, dus wij zetten de aparte stop voor de koelkast in de stoppenkast op uit. Geantwoord op 14-8-2013 om 15:26

      Waardeer dit antwoord (11) Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Whirlpool art 471 3 handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info