• Goede middag Wave. ik heb een Wave afzuigkap, die een raar geluid maakt, als ik hem aanzet. Mensen, die ik erbij heb gehad, kennen het merk niet, dus doen er niets aan. Zelf heb ik geen idee, hoe ik hem moet openen, laat staan repareren. Is het misschoen mogelijk, dat er iemand langs komt, om te kijken wat er aan de hand is? hij is ong. 12 jaar oud. Mijn telefoonnummer is: 0629031506 Bij voorbaat dank.

    Gesteld op 22-1-2026 om 14:01 in forum Wave Afzuigkap Misbruik melden
    • Beste klant, het beste wat u kan doen, is een foto te maken van het typeplaatje (achter de vetfilters, aan de binnenkant van de unit) en dit mailen inclusief uw con tact gegevens naar: [email protected]

      met vriendelijk groet, team Wave Geantwoord op 22-1-2026 om 15:05

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.