• Hoe zet ik hem op celcius

    Gesteld op 1-6-2026 om 15:28 in forum Voltcraft IR 260-8S Misbruik melden
    • AI antwoord: Om de Voltcraft IR 260-8S thermometer in te stellen op Celsius, volgt u de onderstaande stappen:

      1. **Zet het apparaat aan:** Druk kort op de aan/uit-knop om de thermometer in te schakelen.
      2. **Toegang tot het instellingenmenu:** Zoek naar een knop met de tekst "MODE" of "SET". Druk op deze knop om door de verschillende instellingen te bladeren. Het kan zijn dat u deze knop meerdere keren moet indrukken totdat u de temperatuureenheidinstelling bereikt.
      3. **Selecteer Celsius:** Wanneer de weergave voor de temperatuureenheid (meestal aangeduid met °C of °F) knippert, of wanneer u een optie ziet om te wisselen tussen de twee, drukt u op de "MODE" of "SET" knop (of een aparte "UP"/"DOWN" knop indien aanwezig) om de weergave te wijzigen van Fahrenheit (°F) naar Celsius (°C).
      4. **Bevestig de instelling:** Zodra Celsius is geselecteerd, wacht u enkele seconden zonder op knoppen te drukken. Het apparaat zal de instelling automatisch opslaan en terugkeren naar de normale meetmodus. Soms moet u nogmaals op de "MODE" of "SET" knop drukken om de instelling te bevestigen en af te sluiten.

      De thermometer zal nu metingen in Celsius weergeven. Controleer dit door een meting uit te voeren. Geantwoord op 1-6-2026 om 15:29

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.