-
Display werkt niet accu is nog vol
Gesteld op 8-7-2026 om 07:29 in forum Victoria BOSCH Misbruik melden-
AI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Als het display van uw Victoria BOSCH e-bike niet werkt, terwijl de accu volledig is opgeladen, zijn er een aantal stappen die u zelf kunt ondernemen om de oorzaak te achterhalen en mogelijk op te lossen.
1. **Controleer de kabelverbindingen:**
* Zorg ervoor dat alle kabels die van de accu naar het display en naar de motor lopen, correct en stevig zijn aangesloten. Losse of beschadigde verbindingen zijn een veelvoorkomende oorzaak van problemen met het display.
* Kijk specifiek naar de connector van het display; deze kan losgetrild zijn.
2. **Reset het systeem:**
* Haal de accu uit de e-bike.
* Wacht ongeveer 30 seconden.
* Plaats de accu terug en zorg dat deze goed vastklikt.
* Probeer het display opnieuw in te schakelen. Deze procedure kan kleine softwarefouten verhelpen.
3. **Controleer op beschadigingen:**
* Inspecteer het display zelf op zichtbare beschadigingen, zoals barsten of waterschade.
* Controleer ook de kabels op knikken, scheuren of andere tekenen van slijtage die kunnen duiden op een interne kabelbreuk.
4. **Accu- en accuhoudercheck:**
* Controleer de contactpunten van de accu en de accuhouder op vuil, corrosie of buiging. Reinig deze indien nodig voorzichtig met een droge doek.
* Zorg ervoor dat de accu correct en volledig in de houder is geplaatst.
Indien de bovenstaande stappen het probleem niet verhelpen, is het raadzaam om contact op te nemen met een gespecialiseerde fietsenmaker of de dealer waar u de e-bike heeft aangeschaft. Zij beschikken over diagnostische apparatuur om de exacte oorzaak van het probleem te achterhalen, of het nu gaat om een defect display, een probleem met de bedrading, de controller of een andere elektronische component.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 8-7-2026 om 07:29
-
Soms lijkt de display goed bevestigd aan de houder maar pakt hij niet goed. Dan display opnieuw bevestigen aan de houder. Geantwoord op 8-7-2026 om 16:28
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.