-
Inhet scherm komt te staan END wat moet ik doen batterijen zijn vervangen
Gesteld op 8-8-2025 om 10:10 in forum Smartwares RM370 - 10.029.25 Misbruik melden-
AI antwoord: Het bericht 'END' op het scherm van uw Smartwares RM370-10.029.25 wekkerradio, ondanks het vervangen van de batterijen, wijst op een mogelijk probleem met de batterijvoeding of de interne klok. Hier zijn enkele stappen die u kunt ondernemen:
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
* **Controleer de batterijen:** Zorg ervoor dat u de juiste batterijen gebruikt (type en voltage zoals gespecificeerd in de specificaties van uw apparaat). Controleer ook of de batterijen correct zijn geplaatst, met de juiste polariteit (+ en -). Probeer indien mogelijk nieuwe batterijen van een betrouwbaar merk.
* **Reset de wekkerradio:** Sommige elektronische apparaten vereisen een reset na het vervangen van de batterijen. Zoek op het apparaat naar een kleine resetknop (vaak een klein gaatje met een label zoals 'reset' of een symbool). Gebruik een paperclip of een klein, scherp voorwerp om deze knop kort in te drukken.
* **Controleer de stroomvoorziening:** Als de wekkerradio ook op netspanning kan werken, probeer deze dan aan te sluiten op het stopcontact. Als het dan werkt, is er waarschijnlijk een probleem met de batterijcompartiment of de batterijcontacten zelf.
* **Controleer de batterijcontacten:** Maak de batterijcontacten in het batterijcompartiment schoon met een zachte doek of een gum. Soms kan corrosie de verbinding verstoren.
Als het probleem na deze stappen aanhoudt, is het waarschijnlijk dat er een intern defect is in de wekkerradio. In dat geval kunt u contact opnemen met de klantenservice van Smartwares voor verdere assistentie of overweeg de mogelijkheid van reparatie of vervanging van het apparaat.
Geantwoord op 8-8-2025 om 10:10
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.