• hallo ik heb een radio shackevent scanner hij staat vol zenders ik wil en paar uithalen en vervangen door andere maar het lukt niet wat moet ik doen om ze te vervangen

    Gesteld op 26-4-2026 om 13:46 in forum RadioShack PRO-63 - 100 Channel Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste gebruiker,

      Het is begrijpelijk dat u specifieke zenders wilt aanpassen op uw RadioShack PRO-63 scanner. Hieronder vindt u een stappenplan om zenders te verwijderen en nieuwe toe te voegen.

      **Zenders verwijderen:**

      1. **Selecteer de zender:** Gebruik de pijltjestoetsen (UP/DOWN) om door de opgeslagen kanalen te bladeren totdat u de zender vindt die u wilt verwijderen.
      2. **Verwijder de zender:** Druk op de knop "DEL" (Delete). Het display zal bevestigen dat het kanaal is verwijderd.

      **Nieuwe zenders toevoegen (programmeren):**

      1. **Selecteer een leeg kanaal of overschrijf een bestaand kanaal:**
      * Om een leeg kanaal te vinden, kunt u door de kanalen bladeren tot u een kanaalnummer ziet zonder frequentie, of u kunt een eerder verwijderd kanaal gebruiken.
      * Als u een bestaande zender wilt overschrijven, selecteert u deze.
      2. **Voer de frequentie in:** Gebruik het numerieke toetsenbord om de gewenste frequentie in te voeren (bijvoorbeeld 155.000). Vergeet niet de decimale punt te plaatsen.
      3. **Druk op "PROG" (Program):** Nadat u de frequentie heeft ingevoerd, drukt u op de "PROG" knop om de frequentie op te slaan op het geselecteerde kanaal.

      **Belangrijke tips:**

      * **Scanmodus verlaten:** Zorg ervoor dat de scanner niet in de scanmodus staat wanneer u probeert te programmeren. Druk op de knop "MAN" (Manual) om de scanmodus te verlaten en handmatig een kanaal te selecteren.
      * **Banken:** De PRO-63 heeft vaak meerdere "banken" van kanalen. Als u de zenders niet kunt vinden of programmeren, controleer dan of u in de juiste bank werkt. U kunt meestal wisselen tussen banken met specifieke bankknoppen of een combinatie van toetsen.
      * **Opslaan:** Nieuw geprogrammeerde frequenties worden automatisch opgeslagen wanneer u op "PROG" drukt. U hoeft geen aparte opslagactie uit te voeren.

      Mocht u na het volgen van deze stappen nog steeds problemen ondervinden, controleer dan of de scanner in de juiste operationele modus staat.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Geantwoord op 26-4-2026 om 13:46

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.