• ik heb per ongeluk bij het ontkalken geen gebruikt koffie padje gebruikt en niet goed gewacht totdat de poeder was opgelost en heb alleen op de 2 kopjes knop gedrukt .. nu blijft er beetje poeder achter in het water reservoir en het rode lampje van het ontkalken brandt nog steeds .. ben hem nu al 3 keer aan het doorspoelen alleen met water. ken ik nu wel gewoon koffie ervan drinken? want k ben ook zwanger en wil niet dat er van dat citroenzuur in me koffie ziet.

    Gesteld op 24-11-2011 om 20:28 in forum Philips Senseo HD 7825 Misbruik melden
    • Wat je zou kunnen doen,
      De padhouder verwijderen.(dit kan want dat heb ik ook gedaan)
      Dit hoeft niet persé, maar die van mij zat verstopt vandaar dat ik het even zonder deed.
      Daarna volgens gebruiksaanwijzing (pagina 88) het apparaat ontkalken, zonder ontkalker. Als de procedure klaar is spoel je apparaat met 1 heel reservoir na en dan is je apparaat vrij van schadelijke stoffen.

      Succes,
      Jolanda
      Geantwoord op 18-5-2012 om 21:29

      Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.