• burstinstelling verwijderen

    Gesteld op 5-1-2026 om 13:50 in forum Panasonic DMC-TZ70 Misbruik melden
    • AI antwoord: Geachte klant,

      U wilt de burstinstelling (continue opname) op uw Panasonic DMC-TZ70 digitale camera uitschakelen. Dit doet u als volgt:

      1. **Druk op de menuknop:** Zoek de "MENU/SET"-knop op uw camera en druk hierop.
      2. **Navigeer naar het opnamemenu:** Gebruik de navigatieknoppen (pijltjestoetsen) om naar het opnamemenu te gaan. Dit wordt vaak aangeduid met een camerapictogram.
      3. **Zoek de 'Drive Mode' instelling:** In het opnamemenu bladert u naar de optie "Drive Mode" (of "Opnamemodus"). Deze instelling bepaalt hoe de camera foto's maakt wanneer u de ontspanknop indrukt.
      4. **Kies 'Single Shot' of 'Enkele opname':** Selecteer de optie "Single Shot" of "Enkele opname". Dit is de standaardinstelling waarbij de camera één foto maakt elke keer dat u de ontspanknop volledig indrukt.

      Nadat u deze stappen heeft uitgevoerd, zal uw camera niet langer in de burstmodus fotograferen.

      Mocht u nog verdere vragen hebben, aarzel dan niet om contact op te nemen.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Geantwoord op 5-1-2026 om 14:36

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • AI antwoord: Geachte klant,

      U wilt de burstinstelling (continue opname) op uw Panasonic DMC-TZ70 digitale camera uitschakelen. Dit doet u als volgt:

      1. **Druk op de functietoets (Fn) of de menutoets.** Afhankelijk van de configuratie van uw camera en of u de instelling eerder als snelkoppeling heeft toegewezen, kan dit verschillen.
      2. **Navigeer naar het opnamemenu.** Dit is vaak herkenbaar aan een camera-icoon.
      3. **Zoek de optie voor 'Serieopname' of 'Drive modus'.** Dit is de instelling die bepaalt hoe de camera foto's maakt wanneer u de ontspanknop indrukt.
      4. **Selecteer 'Enkele opname' of 'Standaard opname'.** Dit is de instelling waarbij de camera één foto maakt elke keer dat u de ontspanknop volledig indrukt.

      Nadat u deze stappen heeft gevolgd, zal uw camera niet langer in burstmodus fotograferen.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Geantwoord op 5-1-2026 om 14:37

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.