• Is het mogelijk een Technoline TX37-IT buitensensor op de Nor-tec 102841/3207502 aan te sluiten?
    Heb die namelijk al gemonitord van een eerder weerstation

    Gesteld op 7-11-2025 om 18:36 in forum Nor-tec Weerstation Misbruik melden
    • TX37-IT gebruikt 868 MHz
      Nor-tec 433,92 MHz
      Waarschijnlijk dus niet compatible, maar je weet maar nooit, bij Chinese producten zijn specificatiesvermeldingen vaak incompleet Geantwoord op 7-11-2025 om 18:42

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Het jammere is dat de buitensensor die bij de Nor-tec zit van veel mindere kwaliteit is als een TX37-IT
      Bij mij wijkt de bijgeleverde Nor-tec buitensensor 1 graad (naar beneden af).
      Te testen door weerstation en sensor langere tijd naast elkaar in de huiskamer te zetten Geantwoord op 7-11-2025 om 18:47

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.