-
hoe start ik de tv
Gesteld op 21-9-2025 om 19:30 in forum MT Logic TFDVD-1020 Misbruik melden-
AI antwoord: Om de televisiefunctie van uw MT Logic TFDVD-1020 te starten, dient u de volgende stappen te volgen:
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
1. **Zet het apparaat aan:** Zorg ervoor dat de hoofdtuimelschakelaar van de TFDVD-1020 op de 'Aan'-stand staat. U hoort een klikgeluid en de LED-indicator zal gaan branden (de kleur kan afhankelijk zijn van de modus).
2. **Selecteer de TV-modus:** Op de afstandsbediening vindt u een knop die aangeeft dat de TV-functie geselecteerd is (vaak aangeduid met 'TV' of een televisie-symbool). Druk op deze knop. Het scherm zal overschakelen naar de televisiezender waar de set laatst op afgestemd was.
3. **Selecteer een kanaal (indien nodig):** Als u een ander kanaal wilt kijken, gebruikt u de kanaalknoppen op de afstandsbediening om naar de gewenste zender te gaan.
Als het apparaat niet start of het scherm leeg blijft, controleer dan:
* **De verbindingen:** Zorg ervoor dat de antennekabel correct is aangesloten op zowel de televisie als de wandcontactdoos.
* **De stroomvoorziening:** Controleer of het stopcontact functioneert en of de stekker van de TFDVD-1020 stevig is ingestoken.
* **De instellingen:** Indien nodig, kunt u de zoekfunctie voor kanalen opnieuw uitvoeren. Raadpleeg hiervoor eventueel de specifieke handleiding die bij uw apparaat is geleverd.
Indien het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de klantenservice.
Geantwoord op 21-9-2025 om 19:30
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.