• hoe kan ik radio signaal provider aansluiten en toch tv kijken

    Gesteld op 17-7-2026 om 10:20 in forum Harman Kardon AVR 171S Misbruik melden
    • AI antwoord: U wilt weten hoe u de radio signaal provider aansluit op uw Harman Kardon AVR 171S en tegelijkertijd televisie kunt kijken. Dit kan op de volgende manier:

      **1. Aansluiten van de radio signaal provider (antenne):**

      * De Harman Kardon AVR 171S heeft een ingebouwde FM-tuner. U sluit de meegeleverde FM-antenne (of een externe FM-antenne als u een betere ontvangst wilt) aan op de 'FM ANT' ingang aan de achterzijde van deceiver. Dit is een coaxiale F-connector aansluiting.
      * Als uw radio signaal provider een digitale radio-uitzending aanbiedt via kabel (bijvoorbeeld DVB-C), dan is de methode afhankelijk van uw provider en eventuele meegeleverde apparatuur. Vaak kunt u een digitale decoder (set-top box) van uw provider aansluiten op een HDMI-ingang van de AVR 171S.

      **2. Aansluiten van de televisie:**

      * Sluit uw televisie aan op de 'HDMI OUT' aansluiting van de AVR 171S. Dit doet u met een HDMI-kabel.

      **3. Tegelijkertijd radio luisteren en televisie kijken:**

      De Harman Kardon AVR 171S is ontworpen om audiosignalen en videosignalen te scheiden en naar de juiste uitgangen te sturen.

      * **Radio luisteren:** Selecteer de 'TUNER' ingang op de AVR 171S met de afstandsbediening of de knoppen op het voorpaneel. U hoort dan het radiosignaal via de aangesloten luidsprekers.
      * **Televisie kijken:** Selecteer de HDMI-ingang waarop uw televisie of externe videoapparaat (bijvoorbeeld een digitale ontvanger van uw provider) is aangesloten. Het videosignaal wordt via de 'HDMI OUT' naar uw televisie gestuurd.

      **Belangrijk:** De AVR 171S kan tegelijkertijd het radiosignaal afspelen via de luidsprekers en een videosignaal van een andere bron (bijvoorbeeld een HDMI-ingang) doorsturen naar de televisie. U hoeft dus alleen de juiste ingangen te selecteren op de receiver voor de gewenste audio- en videobron. De geluidsweergave van de televisie via de AVR 171S kan worden uitgeschakeld of gedempt als u alleen radio wilt luisteren. Geantwoord op 17-7-2026 om 10:20

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.