Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 36 Naar de handleiding
Deutsch Gebruiksaanwijzing 36 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 32 Naar de handleiding
Français Gebruiksaanwijzing 36 Naar de handleiding
691269

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Garmin-Edge-1030

Zoeken resetten

  • Mijn garmin edge valt steeds stil na het starten van de route, de kaart blijft dan hangen/ stilstaan en pakt de route pas weer op bij een harde reset. Weet iemand hoe ik dit kan verhelpen? Gesteld op 28-5-2026 om 09:50

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste gebruiker,

      Het is vervelend te horen dat uw Garmin Edge 1030 steeds stilvalt na het starten van een route, waarbij de kaart vastloopt en alleen een harde reset de route weer oppakt. Dit probleem kan door verschillende factoren worden veroorzaakt. Hier zijn enkele stappen die u kunt ondernemen om dit te verhelpen:

      **1. Controleer op de meest recente software-updates:**
      Verouderde software kan compatibiliteitsproblemen en bugs veroorzaken. Zorg ervoor dat de software van uw Garmin Edge 1030 volledig is bijgewerkt. Dit kunt u controleren via Garmin Express op uw computer. Sluit hiervoor uw Edge 1030 aan op uw computer en volg de instructies in Garmin Express.

      **2. Controleer op beschadigde kaartgegevens:**
      Een beschadigd kaartbestand kan ervoor zorgen dat het apparaat vastloopt tijdens navigatie.
      * **Verwijder onnodige kaarten:** Als u meerdere kaarten op uw apparaat heeft staan die u niet gebruikt, kunt u overwegen deze te verwijderen.
      * **Herinstalleer de kaart:** Het kan helpen om de kaart die u gebruikt opnieuw te installeren. Dit doet u ook via Garmin Express. Selecteer uw apparaat en ga naar de optie voor het opnieuw installeren van kaarten.

      **3. Controleer de integriteit van de routebestanden (GPX/FIT):**
      Soms kan een beschadigd of incorrect opgeslagen routebestand (GPX of FIT) problemen veroornaken.
      * **Probeer een andere route:** Test of het probleem zich ook voordoet bij een andere route die u hebt gemaakt of gedownload.
      * **Maak een nieuwe route:** Maak een eenvoudige testroute in Garmin Connect en synchroniseer deze met uw Edge 1030 om te zien of het probleem aanhoudt.
      * **Controleer de routebron:** Als u routes van derden gebruikt, controleer dan of deze websites of programma's betrouwbaar zijn en de routes correct exporteren.

      **4. Reset de instellingen naar fabrieksinstellingen (zonder gegevensverlies):**
      U kunt proberen de instellingen van uw Edge 1030 te resetten naar de standaardwaarden, zonder dat uw opgeslagen activiteiten, routes of persoonlijke profielen verloren gaan. Deze optie is vaak te vinden in het instellingenmenu van het apparaat onder 'Systeem' -\u003e 'Herstel opties' -\u003e 'Standaardinstellingen herstellen'. Dit kan eventuele corrupte configuratiebestanden oplossen.

      **5. Voer een volledige fabrieksreset uit (let op: dit wist alle gegevens):**
      Als bovenstaande stappen niet werken, kunt u overwegen een volledige fabrieksreset uit te voeren. **Let op:** dit zal alle persoonlijke gegevens, activiteiten, routes en instellingen van uw apparaat verwijderen. Maak eerst een back-up van belangrijke gegevens door uw apparaat aan te sluiten op uw computer en de inhoud van de 'Garmin' map te kopiëren. De optie voor een volledige fabrieksreset is vaak te vinden in het systeemmenu of kan worden geactiveerd via een specifieke knopcombinatie bij het opstarten (raadpleeg hiervoor de handleiding indien nodig).

      **6. Controleer de interne opslag of SD-kaart (indien van toepassing):**
      Als u een SD-kaart gebruikt voor kaarten of routes, controleer dan of deze correct functioneert. Een defecte SD-kaart kan problemen veroorzaken. Probeer de kaart te formatteren (na back-up) of gebruik een andere SD-kaart. Test ook of het probleem zich voordoet zonder SD-kaart, met alleen de interne opslag van het apparaat.

      Mocht het probleem na het doorlopen van deze stappen nog steeds aanhouden, dan is er mogelijk sprake van een hardwarematig defect. In dat geval is het raadzaam contact op te nemen met de klantenservice van Garmin voor verdere ondersteuning of reparatie.

      Met vriendelijke groet,
      De Klantenservice Geantwoord op 28-5-2026 om 10:37

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • de schermafbeeldingen van mijn Garmin 1030 verspringen in een loop om de seconde. Hoe kan ik dat voorkomen? Gesteld op 21-5-2026 om 08:58

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: De Garmin Edge 1030 is een geavanceerde fietscomputer die u veel inzicht biedt tijdens uw fietsritten. Het is vervelend wanneer de schermafbeeldingen ongewenst verspringen. Dit gedrag duidt er meestal op dat er een functie is geactiveerd die automatisch door de dataschermen bladert.

      U kunt dit probleem oplossen door de instellingen voor het automatisch bladeren door schermen uit te schakelen:

      1. **Ga naar het hoofdmenu:** Druk op de menuknop (meestal te vinden aan de zijkant of onderaan het toestel) om het hoofdmenu te openen.
      2. **Selecteer 'Instellingen':** Navigeer naar en selecteer de optie 'Instellingen'.
      3. **Kies 'Activiteitsprofielen':** Selecteer het activiteitsprofiel dat u momenteel gebruikt (bijvoorbeeld 'Fietsen', 'Racefiets', 'MTB', etc.).
      4. **Selecteer 'Dataschermen':** Binnen het gekozen activiteitsprofiel vindt u de optie 'Dataschermen'.
      5. **Schakel 'Automatisch scrollen' uit:** Zoek de optie 'Automatisch scrollen' of 'Auto Scroll' en zorg ervoor dat deze is uitgeschakeld. Deze functie is ontworpen om automatisch door uw gegevenspagina's te bladeren tijdens een activiteit.

      Nadat u deze instelling heeft aangepast, zouden de schermafbeeldingen van uw Garmin Edge 1030 niet langer automatisch moeten verspringen. U kunt dan handmatig tussen de dataschermen schakelen door over het scherm te vegen of met de pijltoetsen te navigeren, afhankelijk van de configuratie van uw apparaat. Geantwoord op 21-5-2026 om 09:18

      Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
  • mijn garmin valt steeds weg Gesteld op 11-5-2026 om 14:59

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Het is vervelend te horen dat uw Garmin Edge 1030 steeds uitvalt. Dit is een veelvoorkomend probleem dat verschillende oorzaken kan hebben. Hieronder vindt u een aantal stappen die u kunt ondernemen om het probleem te diagnosticeren en mogelijk op te lossen:

      **1. Batterijstatus controleren:**
      * **Oorzaak:** Een bijna lege of defecte batterij is de meest voorkomende reden voor het uitvallen van een apparaat.
      * **Actie:** Zorg ervoor dat uw Garmin Edge 1030 volledig is opgeladen. Sluit het apparaat aan op een betrouwbare stroombron (bij voorkeur via een wandadapter en niet via een USB-poort van een computer) en laat het enige tijd opladen. Controleer na het opladen de batterij-indicator op het scherm. Als het probleem aanhoudt na volledig opladen, kan de batterij defect zijn en moet deze mogelijk worden vervangen.

      **2. Software-update uitvoeren:**
      * **Oorzaak:** Verouderde software kan bugs bevatten die de stabiliteit van het apparaat beïnvloeden.
      * **Actie:** Verbind uw Garmin Edge 1030 met uw computer en gebruik de Garmin Express-software om te controleren op beschikbare software-updates. Installeer alle aanbevolen updates. Een actuele softwareversie kan veel problemen voorkomen.

      **3. Corrupte bestanden of routes verwijderen:**
      * **Oorzaak:** Corrupte trainingsbestanden, routes of kaartgegevens kunnen ervoor zorgen dat het apparaat vastloopt of uitvalt.
      * **Actie:**
      * Verbind de Garmin met uw computer.
      * Ga naar de map `Garmin/Activities` en verwijder (of verplaats naar uw computer voor backup) de meest recente activiteitenbestanden (.fit-bestanden).
      * Controleer ook de map `Garmin/Courses` en `Garmin/NewFiles` op onvolledige of verdachte bestanden. Verwijder deze indien aanwezig.
      * Start de Garmin opnieuw op en test of het probleem is verholpen.

      **4. Reset uitvoeren:**
      * **Oorzaak:** Soms kan een softwarefout of een verkeerde instelling de oorzaak zijn. Een reset kan deze problemen verhelpen zonder persoonlijke gegevens te wissen (een soft-reset) of de Garmin terugzetten naar fabrieksinstellingen (een hard-reset).
      * **Actie (Soft-reset):** Houd de aan/uit-knop 10-15 seconden ingedrukt totdat het scherm zwart wordt. Laat de knop los en druk er opnieuw op om het apparaat weer in te schakelen. Deze reset wist geen gegevens.
      * **Actie (Hard-reset/Fabrieksinstellingen herstellen):** **Let op:** Deze actie wist al uw persoonlijke gegevens en instellingen. Maak indien mogelijk een back-up van uw gegevens voordat u dit doet. De stappen voor een hard-reset kunnen variëren, maar omvatten vaak het ingedrukt houden van meerdere knoppen tijdens het opstarten. Raadpleeg de productondersteuning van Garmin voor de exacte instructies voor de Edge 1030.

      **5. Externe factoren uitsluiten:**
      * **Oorzaak:** Externe sensoren (hartslagmeter, snelheidssensor, cadanssensor) of verbonden accessoires kunnen soms problemen veroorzaken.
      * **Actie:** Koppel alle externe sensoren los van uw Edge 1030 en test het apparaat zonder deze verbindingen. Als het probleem verdwijnt, probeer dan de sensoren één voor één opnieuw te koppelen om de oorzaak te identificeren.

      **6. Contact opnemen met Garmin Support:**
      * Als geen van de bovenstaande stappen het probleem oplost, kan er sprake zijn van een hardwarefout. In dat geval is het raadzaam direct contact op te nemen met de klantenservice van Garmin. Zij kunnen verdere diagnose uitvoeren en eventueel een reparatie of vervanging regelen.

      Door deze stappen systematisch te doorlopen, kunt u de oorzaak van het probleem met het uitvallen van uw Garmin Edge 1030 achterhalen en hopelijk oplossen. Geantwoord op 11-5-2026 om 14:59

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • recent gevonden wissen op edge 1050
    Gesteld op 9-10-2025 om 20:33

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Het wissen van recent gevonden locaties op uw Garmin Edge 1030 is niet direct mogelijk via een "recent gevonden" geschiedenis zoals u die wellicht van andere apparaten kent. De Garmin Edge 1030 slaat uw recente activiteiten en opgeslagen locaties op, maar niet een aparte lijst van "recent gevonden" zoekresultaten.

      Als u specifieke opgeslagen locaties wilt verwijderen, volgt u de onderstaande stappen:

      1. **Navigeer naar Opgeslagen Locaties:** Ga op uw Edge 1030 naar het hoofdmenu. Selecteer vervolgens de optie "Navigeren" en daarna "Opgeslagen locaties".
      2. **Selecteer en Verwijder:** In de lijst met opgeslagen locaties selecteert u de locatie die u wilt verwijderen. Zodra de locatie is geselecteerd, zoekt u naar een optie om deze te bewerken of te verwijderen. Dit wordt meestal aangeduid met een prullenbak-icoon of de tekst "Verwijderen". Bevestig uw keuze om de locatie permanent te wissen.

      **Let op:** Als u recente ritten of activiteiten wilt verwijderen, navigeert u naar de "Geschiedenis" in het hoofdmenu van uw apparaat. Hier kunt u individuele ritten selecteren en de optie "Verwijderen" kiezen. Dit heeft geen invloed op uw opgeslagen locaties.

      De Garmin Edge 1030 is ontworpen om uw navigatie-ervaring te optimaliseren door opgeslagen data te beheren. Door regelmatig onnodige locaties en ritten te verwijderen, houdt u uw apparaat geordend en prestatiegericht. Geantwoord op 9-10-2025 om 20:33

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Hoe kan ik mijn recent gevonden adressen wissen , in mijn Garmin 1030 ???? Gesteld op 27-4-2024 om 20:38

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik heb eenGarmin1030. Vanwege een nieuwe cassette wil ik de versnellingscombo aanpassen. Iemand een idee waar je dat kunt doen? Bvd. Gesteld op 7-11-2023 om 19:49

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • Kan je de kleuren van de kaart veranderen , tussen de kleur van de route en niet gebruikte wegen is soms weinig verschil. Gesteld op 13-9-2023 om 14:35

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Kan er mij iemand helpen met het volgende...
    Tijdens het rijden van een gekozen route met mijn Garmin 1030 zie ik de route met een zwarte kleur.
    Dit is verwarrend.
    Kan ik de kleur van route aanpassen?
    Bedankt om me verder te helpen! Gesteld op 11-9-2023 om 10:45

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Selecteer navigatie, koersen, opgeslagen koersen, kies de koers, naar beneden scrollen, instellingen, en dan bij kleur, de kleur kiezen.
      Graag een reactie of het gelukt is. Eventueel voor andere mensen die hetzelfde probleem hebben. Geantwoord op 11-9-2023 om 17:37

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Bedankt voor je snelle antwoord,
      Je oplossing heeft eenmaal gewerkt, maar bij het terugzetten naar de eerdere, of een andere kleur, lukte het niet meer.
      Bedankt voor je eventuele reactie! Geantwoord op 11-9-2023 om 23:30

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Ik ben na een paar dagen mijn volgende rit aan het voorbereiden en tot mijn verbazing is de kleur van de rit terug 'normaal' (zoals ik die eerder had ingesteld).
      Dus heeft jou oplossing toch geholpen!
      Bedankt voor de hulp!Geantwoord op 13-9-2023 om 09:24

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • ik kan mijn gps niet meer afzetten 1030 er gebeeurt niets meer Gesteld op 5-9-2023 om 21:22

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Het lukt mij niet meer , om een nieuw adres in te geven.
    Mijn Garmin 1030 + reageert niets op de Adres gegevens
    die ik ingeef , kan er mij iemand een tip geven , waar aan dit zou kunnen liggen a u b .
    Mvg Willy . Gesteld op 12-7-2023 om 08:36

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe kan ik mijn recent gevonden adressen verwijderen aub. ???
    Mvg Willy . Gesteld op 30-6-2023 om 20:54

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Had dezelfde vraag die niemand in mijn omgeving wist te beantwoorden. Hoop dat het zo werkt. Enig idee hoelang het 'verloop van tijd' duurt? wimGeantwoord op 30-6-2023 om 22:39

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • hoe kan ik het geluid harder zetten garmin 1030 ge moet gps aan oor houden wild ge iets horen groetjes Gesteld op 23-4-2023 om 14:00

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • Zijn er nog mensen die problemen hebben met garmin express. Heb nochtans ervoor nooit geen problemen gehad. Heb toen het bestand verwijderd en terug geïnstalleerd, installeren is gelukt. Maar als ik nu bij "voeg een toestel toe" dan krijg ik de melding "kan dit toestel niet toevoegen omdat onze servers op dit moment niet beschikbaar zijn". Dit is al meer dan 1 week. Gesteld op 22-4-2023 om 20:41

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • hoe kan ik het geluid van garmin 1030 harder zettenvan het geluid hoor ik echt niets weet imand een antwoord groetjes Gesteld op 9-3-2023 om 19:42

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe selecteer ik op mijn garmin 1030 edge plus bundle de effectief gereden tijd. De tijd die dus stopt bij stilstand. Gesteld op 6-3-2023 om 15:21

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Misschien kan dit helpen...
      1. Ga naar instellingen
      2. Activiteitenmrofielen en kies je profiel
      3. Automatische functies
      4. Stel auto paus in
      Op die manier kan je de werkelijk gereden tijd aflezenGeantwoord op 9-3-2023 om 11:16

      Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
  • Mijn batterij begint te verzwakken, kan die vervangen worden . Toestel is 3 jaar . Garmin edge 1030 . Gesteld op 14-12-2022 om 18:06

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Mijn laptop ziet niet meer dat ik mijn garmin aangesloten heb. Kan ook geen koersen up- of downloaden. Gesteld op 13-12-2022 om 10:41

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Kan ik de adressen van recent gevonden verwijderen op mijn Garmin 1030 +
    Gesteld op 19-6-2022 om 16:06

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

    • Kan mij iemand een antwoord geven,hoe ik recent gevonden adressen kan verwijderen in mijn Garmin 1030+ ??
      Mijn dank bij voorbaat.Geantwoord op 22-6-2022 om 07:52

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Hoe moet ik een gereden koers van kleur veranderen Gesteld op 18-5-2022 om 23:04

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hallo, heb het zelfde probleem, ook continu 3 witte puntjes die knipperen. Kan hem ook niet uitschakelen. Herkent zelfs het toestel niet als ik hem met kabel aan de PC schakelt. Ten einde raad. Heeft iemand een oplossing. Dank Roland Gesteld op 11-2-2022 om 21:57

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Sinds kort heb ik alles op mijn garmin edge 1030 in het Engels staan, als ik het wil aanpassen in system dan heb ik alleen de mogelijkheid : ENGELS, heeft iemand een bruikbare tip voor mij hoe ik bij een andere taal (Nederlands) kan komen?






    Gesteld op 23-1-2022 om 12:16

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • De taal van het toestel wijzigen

      Selecteer Menusymbool > Systeem > Taal voor tekst.
      OF
      Probeer via de computer Garmin express
      Is het gelukt?, Geantwoord op 23-1-2022 om 13:10

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • waar kan ik een binnenring kopen voor een stuurhouder edge 1030 Gesteld op 3-1-2022 om 14:08

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • ik kan geen gpx bestanden uploaden op mijn edge 1030. Gesteld op 3-1-2022 om 10:18

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik ben in het bezit van een garmin edge 1030 vandaag toestel uit de houder gevallen door defect en afbreker van de witte houder met de contactpunten
    Is reparatie mogelijk ? Gesteld op 26-9-2021 om 21:11

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • Ontvang steeds een melding van 10000km tijdens het fietsen op mijn garmin 1030 .Kan dit verwijderd worden of stopt dit automatisch.
    Groeten Frans Gesteld op 30-8-2021 om 19:58

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe kan ik zelf bepalen na hoeveel tijd tijdens het fietsen , het scherm zwart wordt ? Gesteld op 1-6-2021 om 21:12

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Geachte,
    Welke Garmin horloge is compatibel met een edge 1030? Gesteld op 23-5-2021 om 20:05

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik heb een Garmin Edge 1030 en als ik deze aanzet knipperen er continu 3 witte puntjes op het scherm, kom niet verder, welke handeling moet ik doen voor een harde reset, Gesteld op 13-4-2021 om 20:26

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Houd de knop links (dus de aan- en uit knop) 10 seconden ingedrukt.
      Het toestel wordt gereset en ingeschakeld.
      Is het gelukt??? Geantwoord op 13-4-2021 om 21:04

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • ik kan niet meer naar een land naviegeren met mijn garmin 1030 Gesteld op 19-1-2021 om 17:38

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Garmin 1030 - kan mijn cadansmeter niet meer verbinden ?

    Batterij is reeds vervangen en heb ook een reset gedaan door de batterij omgekeerd te plaatsen. Gesteld op 18-1-2021 om 22:35

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • Is het mogelijk om met mijn Garmin 1030 tijdens de rit meerdere koersen tegelijkertijd in beeld te hebben zodat ik onderweg kan switchen zonder een andere koers aan te klikken? Gesteld op 18-12-2020 om 23:36

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Kan ik de adressen van recent gevonden verwijderen op mijn garmin 1030 Gesteld op 9-12-2020 om 09:38

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Koppel garmin met computer, ga naar basecamp. Klik bij toestellen op interne opslag, dan zie je helemaal onderaan links een rode vlag, daar op klikken en dan kan je de gegevens verwijderen of op het 1e ikoontje dan ziet men ALLE ritten, recent gevonden enz. Rechts klikken op de naam dat men wil verwijderen en wis nemen. Graag antwoord indien het gelukt is. Succes Geantwoord op 9-12-2020 om 18:11

      Waardeer dit antwoord (6) Misbruik melden
  • Is het mogelijk om de opgeslagen locaties te verwijderen op mijn Garmin 1030 Gesteld op 8-12-2020 om 17:07

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Koppel garmin met computer, ga naar basecamp. Klik bij toestellen op interne opslag, dan zie je helemaal onderaan links een rode vlag, daar op klikken en dan kan je de gegevens verwijderen of op het 1e ikoontje klikken dan ziet men ALLE ritten, recent gevonden enz. Rechts klikken op de naam dat men wil verwijderen en wis nemen. Graag antwoord indien het gelukt is. SuccesGeantwoord op 9-12-2020 om 18:13

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Zou graag wat adressen willen verwijderen in recent gevonden maar weet niet hoe het moet.
    Ik heb een garmin 1030. Gesteld op 15-11-2020 om 18:48

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Mijn scherm verspringt om de 5sec hoe kan ik dat instellen dat het blijft staan. Gesteld op 15-11-2020 om 12:19

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Waarschijnlijk een verkeerde instelling.
      Druk achtereenvolgens:
      1. Onderaan rechts de drie liggende streepjes.
      2. Activiteitenprofielen
      3. Kies jou activiteitenprofiel
      4. Automatische functies
      5. Auto Scroll uitzetten

      En je probleem is waarschijnlijk verholpen.

      Laat je iets weten als het heeft geholpen?
      Geantwoord op 27-11-2023 om 21:16

      Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden
  • Hoi kan je de letters
    en symbolen vergroten bij de navigatie ?

    Gesteld op 4-11-2020 om 06:41

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • Hoi, ik zou graag mijn 1030 willen gebruiken om te wandelen. Kan dit? Moeten er instellingen veranderd worden? Ik verneem het graag. Gesteld op 1-11-2020 om 12:12

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • kan mijn toestel niet meer uitzetten. een edge 1030 Gesteld op 21-10-2020 om 08:23

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Als het toestel niet meer reageert, moet u het mogelijk herstellen. Uw gegevens en instellingen worden dan niet gewist. Houd 10 seconden ingedrukt. Het toestel wordt gereset en ingeschakeld Geantwoord op 21-10-2020 om 16:23

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • Kan locaties niet verwijderen .Geprobeerd op base camp dan rode vlag links onder, komen geen locaties tevoorschijn om te verwijderen. Gesteld op 10-10-2020 om 17:08

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Ge moet wel in base-camp links bovenaan bij toestellen, interne opslag klikken, daar staan ze dan in. Is het gelukt, graag had ik dit vernomen dan. Geantwoord op 10-10-2020 om 17:13

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Links boven staat toestel , dus niet mogelijk om in interne opslag te geraken.
      Heb in gps zelf locaties kunnen verwijderen.
      Toch bedankt voor uw antwoord. Geantwoord op 14-10-2020 om 16:45

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • hoe krijg ik een berg grafic te zien op mijn route Gesteld op 8-10-2020 om 06:06

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • klik op de 3 horizontale strepen, ga naar activiteitenprofielen, op uw naam klikken. Gegevensschermen en daar hoogte nemen. OF Gegevensschermen dan Kaart klikken en daar Toon hgtprofl activeren. Is het je gelukt???? Geantwoord op 9-10-2020 om 21:06

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • Hoe krijg de temperatuur te zien tijdens het fietsen.?

    Leo Prompers Gesteld op 11-8-2020 om 18:58

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Klik op de 3 horizontale streepjes
      Activiteitenprofiel
      Op activiteit
      Gegevensschermen
      Scherm 1 of 2
      Indeling/gegev.velden
      Op > krijgt ge melding tik op een veld .......
      Duw op 1 van die vakjes
      Ga naar overige en daar staat onderaan temperatuur, op klikken en bevestigen met v.
      Is het gelukt graag antwoord. Succes Geantwoord op 11-8-2020 om 21:03

      Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
    • Doet het startscherm open en duw op de zwarte band van boven op je garmin.
      Kun je de temperatuur zien 5 sec je moet wel op duwen.
      Geantwoord op 13-8-2020 om 13:40

      Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
  • Hoe kan ik opgeslagen locaties verwijderen op mijn edge 1030 . Gesteld op 9-8-2020 om 16:57

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Sluit uw garmin aan computer. Ga dan naar Garmin Base Camp. Dan krijgt men helemaal links onderaan
      een rode vlag (waypoints genoemd), daar op klikken. Krijgt men al de opgeslagen locaties. Alles sorteren en wissen. Graag antwoordt indien het gelukt is. Geantwoord op 9-8-2020 om 21:01

      Waardeer dit antwoord (4) Misbruik melden


  • Hoe kan ik mijn Garmin instellen zodat het scherm niet steeds in de slaapstand valt? Gesteld op 4-8-2020 om 14:43

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • 1 Selecteer > Activiteitenprofielen.
      2 Selecteer een profiel.
      3 Selecteer Automatische functies > Autom. slaapstand aanzetten.
      Is het gelukt ??? Geantwoord op 4-8-2020 om 22:07

      Waardeer dit antwoord (90) Misbruik melden
    • probeer eens het volgende:
      1 Selecteer de 3 horizontale streepjes (op hoofscherm)
      2 Systeem
      3.scherm
      4.time out van scherm op "blijf aan zetten"
      graag antwoord terug indien dit gelukt is. Grt FL
      Geantwoord op 30-6-2023 om 19:34

      Waardeer dit antwoord (4) Misbruik melden
  • Ik krijg elke keer de mededeling in het scherm D12 knoppen,
    Hoe kan ik dat uitzetten of wat moet ik doen Gesteld op 26-7-2020 om 21:35

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik heb een garmin edge 1030. Ik heb per ongeluk al mijn totalen van de gereden kilometers gewist. Is er op een of andere manier een mogelijkheid om deze terug op te roepen of te vinden?
    Graag hoor ik het van jullie.
    Met vriendelijke groeten,
    Dirk Gesteld op 24-7-2020 om 22:06

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Neen, mijn ritten staan er nog op. En deze die ik heb gewist staan op garmin connect. Maar bij mijn activiteitenprofielen zijn de totale km's weg. Kan ik die ergens terug oproepen?Geantwoord op 25-7-2020 om 15:08

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Normaal gezien kan je die dan terugvinden. Voor het ogenblik kan ik niet in de Garmin connect wegens onderhoudswerken. Dit van vrijdag al. Is dit bij nog iemand het geval? Maar als ge naar Garmin connect gaat en op dat wieltje klikt kunt ge een tabblad bijvoegen en daar zou totaal km bij moeten staan. Van zodra ik erin kan wil ik wel meer uitleg geven maar zo vanbuiten weet ik het niet helemaal juist. Laat weten of je het zo gevonden hebt. Geantwoord op 25-7-2020 om 16:00

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
    • Zoals beloofd mail ik je door hoe ge uw km kunt terugvinden. Open garmin connect op uw computer, klik op dashboards, links van het scherm. Dan krijg je onderaan het scherm een vierkant met stippellijntjes rondom en een + teken in midden. Klik op dat plusteken, dan komt er links een hele reeks items tevoorschijn. Klik daar op UITRUSTING, en dan zou ge uw km terug kunnen zien. Graag hoor ik of het je gelukt is.Geantwoord op 31-7-2020 om 17:00

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Geachte,
      Al wat je hebt gezegd heb ik ook gevonden. Dank daarvoor. Maar kan ik de gereden km's sinds ik mijn edge 1030 heb aangekocht terug op het toestelletje krijgen. Ik heb hem aangekocht op 23 maart 2020 en er stond ongeveer 2500km op. Dit heb ik gewist en wil ik er terug op.
      Hartelijk dank.Geantwoord op 31-7-2020 om 18:54

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Kan ik op de edge1030 waypoints plaatsen
    En is het mogelijk een externe temperatuur sensor van Garmin te gebruiken Gesteld op 22-7-2020 om 05:12

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Op de edge1030 waypoints plaatsen, ook een route met via-punten getest en het werkt, maar ik verkies een track en select her-berekenen uit.
      Geantwoord op 22-7-2020 om 14:25

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • hij blijft zoeken naar sattelieten en harstlag werkt niet. Hoe kan dit heb beste herstellen? mijn oude Garmin 800 werkt nog goed en deze 1030 werkte ook goed, maar helaas nu niet meer.... Gesteld op 14-7-2020 om 15:48

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Ik zou;
      Het toestel herstellen
      Als het toestel niet meer reageert, moet u het mogelijk
      herstellen. Uw gegevens en instellingen worden dan niet gewist.
      Houd de "aan / uit" knop 10 seconden ingedrukt.
      Het toestel wordt gereset en ingeschakeld.
      En daarna een update doen via:
      Garmin Express.
      Geantwoord op 15-7-2020 om 14:27

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Ik kan mijn Edge 1030 plots niet koppelen aan mijn PC mat USB kabel. heeft iemand een oplossing? Gesteld op 1-7-2020 om 10:19

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • mijn gegevens velden verspringen iedere 10 sec hoe kan ik deze vastzetten
    Gesteld op 29-6-2020 om 19:38

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Verspringt het als ge een koers aan het volgen zijt?
      Indien ja dan moet ge uw scherm op afbeelding van de kaart zetten, Het verspringt bij een koers volgen als ge van richting gaat veranderen. Geantwoord op 29-6-2020 om 20:01

      Waardeer dit antwoord (6) Misbruik melden
  • mijn scherm zit vast,
    aan en uitzetten lukt niet.
    de aan en uitknop in het aanraakschermop reageert niet.
    wat te doen ? Gesteld op 5-5-2020 om 23:11

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Weet er iemand hoe ik mijn berichten kan ontvangen op garmin edge 1030? Mijn telefoons krijg ik wel op het scherm van gps te zien. Bij smartphone meldingen is SMS en oproepen ingeschakeld. Ik heb een Iphone 11, update heb ik de laatste versie alsook van bij garmin connect. Heb al verschillende keren alles verwijderd en terug gekoppeld zoals het moet, maar lukt nog steeds niet. Gesteld op 1-5-2020 om 16:34

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe moet ik de route parameters terug erop zetten.IK heb van alles gedaan maar het lukt niet er op zetten garmin 1030 Gesteld op 17-4-2020 om 22:41

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Tijdens het fietsen gaat scherm uit. Op zwart. Gegevens worden wel vast gelegd. Hoe kan ik dit uitzetten? Gesteld op 15-2-2020 om 12:34

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Garmin Edge 1030 handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info