-
wij hebben een Filex SB kluis, deze blijft telkens piepen als of er een code wordt ingetoetst...dit is niet continu waardoor ik denk dat het niet een toets is die blijft hangen.
Gesteld op 5-8-2025 om 12:22 in forum Filex SB Misbruik melden-
AI antwoord: Het piepen van uw Filex SB kluis bij het intoetsen van de code kan verschillende oorzaken hebben. Aangezien het piepen niet continu is, wijst dit inderdaad niet op een defecte toets. Hier zijn enkele mogelijke oplossingen:
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
* **Batterijspanning:** Controleer de batterijen van uw kluis. Lage batterijspanning kan leiden tot onregelmatige pieptonen of storingen in de werking. Vervang de batterijen door nieuwe, dezelfde type batterijen.
* **Verkeerde code invoer:** Hoewel u aangeeft dat het niet continu is, is het mogelijk dat u per ongeluk een verkeerde code invoert of een toets te lang indrukt. Probeer de code meerdere keren rustig en nauwkeurig in te voeren. Let op de juiste volgorde en druk elke toets slechts één keer in.
* **Storing in het systeem:** Het is mogelijk dat er een interne storing in het systeem van de kluis zit. Probeer de kluis even van de stroombron te halen (indien van toepassing) en daarna weer aan te sluiten of de batterijen er even uit te halen en na een paar minuten weer terug te plaatsen. Dit kan een eventuele tijdelijke software-storing oplossen.
* **Schade aan de kluis:** Als de bovenstaande stappen geen oplossing bieden, dan kan er sprake zijn van een mechanische of elektronische schade aan de kluis. Neem in dat geval contact op met de klantenservice of een erkende reparateur van Filex SB voor verdere assistentie. Zij kunnen de kluis diagnosticeren en de oorzaak van het probleem vaststellen.
Als het probleem aanhoudt na het uitvoeren van deze stappen, raden wij aan om professionele hulp in te schakelen.
Geantwoord op 5-8-2025 om 12:23
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.