-
wat betekend een A op je display rechts voor je bij de doorschakeling van 1 naar 2 en verder
Gesteld op 17-11-2025 om 12:14 in forum Dacia Sandero Misbruik melden-
AI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
De 'A' die u op het display rechtsvoor ziet bij het schakelen van de 1e naar de 2e versnelling en verder, duidt op de **Schakelindicator (Gear Shift Indicator)**.
Deze indicator is een functionaliteit die u helpt om efficiënter te rijden en brandstof te besparen. De 'A' verschijnt wanneer het systeem detecteert dat het **gunstig is om naar een hogere versnelling te schakelen**.
Het display toont een aanbevolen versnelling (in dit geval de 'A' als indicatie voor 'Automatisch' of 'Advies'), om u te stimuleren op het juiste moment op te schakelen. Door deze aanbeveling te volgen, blijft het toerental van de motor optimaal, wat resulteert in een lager brandstofverbruik en minder CO2-uitstoot.
De indicator baseert zijn advies op factoren zoals de snelheid van het voertuig, het motortoerental en de belasting van de motor.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 17-11-2025 om 12:14
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.