-
Kan de bezel van de mont draaien? Gesteld op 28-2-2026 om 14:13
Reageer op deze vraag Misbruik meldenAI antwoord: Beste bezoeker,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
U vraagt of de bezel van de Christophe DuChamp Grand-Mont - Ronda Swiss 5030D kan draaien.
De bezel van de Christophe DuChamp Grand-Mont - Ronda Swiss 5030D is **niet draaibaar**. Het is een vaste bezel die dient als bescherming voor het horlogeglas en als esthetisch element.
Mocht u nog andere vragen hebben, dan helpen wij u graag verder.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 28-2-2026 om 14:13
-
wat te doen om de juiste datum te krijgen Gesteld op 5-8-2025 om 15:32
Reageer op deze vraag Misbruik meldenAI antwoord: Om de juiste datum op uw Christophe DuChamp Grand-Mont - Ronda Swiss 5030D horloge te krijgen, dient u de kroon (het kleine knopje aan de zijkant van het horloge) te gebruiken.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
**Procedure:**
1. **Trek de kroon voorzichtig uit:** De kroon heeft meestal twee standen. Trek hem eenmaal uit. U voelt dan een kleine weerstand. Verder trekken is niet nodig, en kan schade veroorzaken.
2. **Draai de kroon:** Draai de kroon met de wijzers van de klok mee om de datum vooruit te zetten, en tegen de wijzers van de klok in om de datum achteruit te zetten.
3. **Duw de kroon terug:** Zodra de juiste datum is ingesteld, duwt u de kroon voorzichtig terug in zijn originele positie.
**Belangrijk:**
* **Snelle datumverandering:** Sommige horloges met een Ronda 5030D uurwerk laten de datum alleen tussen 9 uur 's avonds en 3 uur 's morgens veranderen. Probeer buiten dit tijdsvenster de datum niet te veranderen, aangezien dit tot problemen kan leiden. Als u de datum probeert te veranderen buiten deze periode, zal deze wellicht niet veranderen of onnauwkeurig worden weergegeven.
* **Voorzichtigheid:** Wees voorzichtig met het manipuleren van de kroon. Te hard trekken of draaien kan het uurwerk beschadigen.
Mocht het probleem aanhouden ondanks het volgen van deze stappen, dan is het raadzaam om contact op te nemen met een horlogemaker voor reparatie of inspectie.
Geantwoord op 5-8-2025 om 15:32