• Ik krijg een support code 1270 door. Wat houdt deze code in?

    Gesteld op 3-2-2026 om 11:47 in forum Canon Pixma TS700 series Misbruik melden
    • AI antwoord: De supportcode 1270 op uw Canon Pixma TS700 serie printer duidt aan dat de achterklep van de printer openstaat of niet correct gesloten is.

      **Oplossing:**

      1. **Controleer de achterklep:** Ga naar de achterkant van uw printer en controleer of de achterklep volledig gesloten is.
      2. **Sluit de klep stevig:** Duw de achterklep voorzichtig maar stevig dicht totdat u een klik hoort of voelt, wat aangeeft dat deze correct is vergrendeld.

      Nadat de achterklep goed is gesloten, zou de foutmelding moeten verdwijnen en kunt u de printer weer normaal gebruiken. Geantwoord op 3-2-2026 om 11:47

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.