• Hoi, ik heb wat zitten spelen met de instellingen van mijn canon eos 7d mark II en nu wil de camera niet meer automatisch scherpstellen. Wat heb ik verkeerd gedaan en wwat moet ik doen om dit terug juist te krijgen.

    Gesteld op 16-2-2025 om 18:48 in forum Canon EOS 7D Mark II Misbruik melden
    • Aangezien je niet verteld wat je precies hebt gedaan lijkt mij de volgende oplossing een algehele reset om terug te gaan naar de fabrieksinstellingen.
      Ga daarvoor in het camera menu naar optie GEEL onderdeel 4, ga daar naar sub menu 4 daar zie je als 2e functie: Wis alle camera-instellingen en druk daar op SET. Nu is alles weer in fabrieks instellingen terug gezet.
      Geantwoord op 16-2-2025 om 22:23

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • Het kan ook zijn dat je een schuifje op je lens hebt verschoven. Op je lens even kijken naar AF/MF, waarbij de AF staat voor automatisch focus en MF voor manueel focus. Geantwoord op 16-2-2025 om 22:27

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.