-
Tijd zelfontspanner aanpassen
Gesteld op 4-1-2026 om 16:35 in forum Canon EOS 400D Misbruik melden-
AI antwoord: U wilt de tijd van de zelfontspanner op uw Canon EOS 400D aanpassen. Hieronder vindt u de stappen om dit te doen.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
De Canon EOS 400D biedt twee opties voor de zelfontspanner: een vertraging van 10 seconden en een vertraging van 2 seconden. U kunt dit instellen via het menu van de camera.
1. **Zet de camera aan.**
2. **Druk op de knop 'MENU'.** Deze bevindt zich aan de achterkant van de camera.
3. **Navigeer naar het 'Opname (rode camera)'-menu.** Dit doet u met de navigatieknoppen aan de achterkant van de camera (meestal de pijltjestoetsen).
4. **Zoek naar de optie 'Zelfontspanner/AF-brkt'.** Selecteer deze optie.
5. **Kies de gewenste zelfontspannervertraging.** U ziet hier de opties '10 sec' en '2 sec'. Selecteer degene die u wilt gebruiken.
6. **Druk op 'SET'** om uw keuze te bevestigen.
7. **Druk opnieuw op 'MENU'** om het menu te verlaten.
Nadat u de gewenste tijd heeft ingesteld, kunt u de zelfontspanner inschakelen door de 'Drive Mode' (opnamemodus) in te stellen op de zelfontspannerstand. Dit doet u meestal met de 'Drive'-knop aan de bovenkant van de camera, in combinatie met het draaiwiel, of via een menu-optie afhankelijk van uw huidige opnamemodus.
**Let op:** De Canon EOS 400D biedt geen mogelijkheid om de zelfontspanntijd handmatig in te stellen op een ander aantal seconden dan de standaard 2 of 10 seconden. Geantwoord op 4-1-2026 om 18:08
-
Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.