• Hoe kan ik na iedere fietstocht, de afstand terug op 0000 krijgen, zodat ik weet hoeveel ik die dag gefietst heb. Ik heb de resetknop 2 sec.ingedrukt en dan zou je moeten he afstand kunnen wijzigen. Niet dus. Ik krijg alles terug als ik reset... maar je kan toch na iedere fietstocht niet alles terug resetten.

    Gesteld op 24-4-2022 om 11:12 in forum Action Fietscomputer Misbruik melden
    • Je moet eerst de betreffende functie (AFST) in beeld hebben (mbv mode knop) en dan 2 sec. de SET knop ingedrukt houden. NB hou je deze knop langer dan 4 sec ingedrukt, dan worden alle functies ge-reset. Geantwoord op 30-4-2022 om 23:11

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.