Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 30 Naar de handleiding
121450

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Uniden-Bearcat-BC-220XLT

Zoeken resetten

  • Goedenmiddag zijn er ook nieuwe kristallen te koop?Voor de ontvanger uniden 200 Gesteld op 12-3-2026 om 17:51

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Goedemiddag,

      Helaas moeten wij u mededelen dat er **geen nieuwe kristallen meer te koop zijn voor de Uniden Bearcat BC 220XLT ontvanger (ook bekend als de Uniden 200 in deze context)**. Deze ontvanger is van een oudere generatie en maakt gebruik van specifieke kristallen voor elke frequentie.

      Destijds waren deze kristallen noodzakelijk om specifieke frequenties te kunnen ontvangen. Met de vooruitgang in scantechnologie zijn moderne ontvangers veel flexibeler en kunnen ze een breed scala aan frequenties zonder het fysiek wisselen van kristallen scannen.

      Voor eigenaren van de Uniden Bearcat BC 220XLT betekent dit dat u afhankelijk bent van:
      * **De kristallen die u reeds bezit.**
      * **De tweedehandsmarkt:** Soms zijn er via online veilingen, fora voor radioamateurs of gespecialiseerde tweedehandswinkels nog originele kristallen te vinden. De beschikbaarheid is echter zeer beperkt en onzeker.

      Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Geantwoord op 12-3-2026 om 17:51

      Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • Kan iemand mij vertellen wat de poductdatum is van de
    uniden bearcat 220 xtl.
    Gr. Jan Gesteld op 23-9-2020 om 14:43

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Ha Jan, beetje erg laat waarschijnlijk dit antwoord: de productiedatum is 1994. In Nederland verkocht vanaf dec. 1994. vervaardigd in Japan, geassembleerd in de Fillipijnen. Geantwoord op 26-5-2022 om 18:03

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • ben mijn oplader kwijt. Is er iemand die er een over heeft? Gesteld op 7-1-2020 om 15:14

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • HALL IK HEB DE SCANNER BEARCAT UBC 220-XLT MAAR KRIJG ER NIKS UIT
    ALLEEN MAAR RUIS WAT DOE IK FOUT ALS IK VRAGEN MAG

    MARTIN Gesteld op 3-2-2018 om 16:36

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Uniden Bearcat BC 220XLT handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info