Taal Documenttype Pagina's
English Gebruiksaanwijzing 72 Naar de handleiding
Français Gebruiksaanwijzing 72 Naar de handleiding
Espanõl Gebruiksaanwijzing 72 Naar de handleiding
616599

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Singer-1304-Start

Zoeken resetten

  • hoe maak ik een spoeljet Gesteld op 11-6-2026 om 11:55

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: U vraagt hoe u een spoeljet maakt. Dit lijkt een typfout te zijn en het betreft waarschijnlijk het spoelen van een spoeltje, een essentiële stap voordat u begint met naaien. Hieronder vindt u de stappen om een spoeltje correct te spoelen:

      **Stappen voor het spoelen van een spoeltje op de Singer 1304 Start naaimachine:**

      1. **Plaats de garenklos:** Zet de garenklos op de daarvoor bestemde klospen bovenaan de machine.
      2. **Leid het garen:** Volg de aangegeven geleidingspunten voor het spoelen van het garen. Dit is meestal een route van de garenklos, via een voorspanpunt, naar de spoelwinder.
      3. **Plaats het spoeltje:** Schuif het lege spoeltje op de spoelwinderas. Deze bevindt zich meestal aan de rechterbovenkant van de machine.
      4. **Wikkel het garen om het spoeltje:** Wikkel het uiteinde van het garen een paar keer met de hand om het spoeltje, in de richting die op het spoeltje of de spoelwinder is aangegeven. Zorg ervoor dat het garen goed vastzit.
      5. **Schuif de spoelwinder naar de blokkeerstand:** Duw de spoelwinderas met het spoeltje naar rechts (of naar de "spoelstand"). Dit zorgt ervoor dat de machine alleen het spoeltje wikkelt en niet de naald beweegt.
      6. **Houd het garenuiteinde vast:** Houd het losse uiteinde van het garen tijdens het begin van het spoelproces vast. Na een paar windingen kunt u het uiteinde afknippen of loslaten.
      7. **Druk het voetpedaal in:** Druk voorzichtig het voetpedaal in. De machine zal beginnen met het spoelen van het garen op het spoeltje.
      8. **Stop met spoelen:** De spoelwinder stopt automatisch wanneer het spoeltje vol is, of u kunt zelf stoppen wanneer u voldoende garen op het spoeltje heeft.
      9. **Schuif de spoelwinder terug:** Duw de spoelwinderas met het volle spoeltje naar links (terug naar de "naaistand").
      10. **Verwijder het spoeltje:** Haal het volle spoeltje van de spoelwinderas en knip het garen door.

      Nu is uw spoeltje klaar voor gebruik. U kunt het spoeltje in de spoelhuls plaatsen en in de naaimachine installeren. Geantwoord op 14-6-2026 om 08:35

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Geen Nederlandstalige handleiding bij aankoop ontvangen. Gesteld op 11-2-2026 om 19:47

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste bezoeker,

      Wij begrijpen dat u geen Nederlandstalige handleiding heeft ontvangen bij de aankoop van uw Singer 1304 Start naaimachine.

      U kunt de Nederlandstalige handleiding voor de Singer 1304 Start gratis downloaden via de volgende link: [Klik op deze LINK](Klik op deze LINK).

      Mocht u verdere vragen hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Geantwoord op 11-2-2026 om 19:47

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Singer 1304 Start handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info