| Taal | Documenttype | Pagina's | |
|---|---|---|---|
| Nederlands | Gebruiksaanwijzing | 4 | Naar de handleiding |
-
Hoe pas ik licht sterkte aan want nu kan ik beter een kaars aan doen Gesteld op 10-5-2026 om 22:31
Reageer op deze vraag Misbruik meldenAI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Bedankt voor uw vraag betreffende het Sencys Led spreidlicht met bewegingssensor. U geeft aan dat de lichtsterkte momenteel te zwak is.
Het Sencys Led spreidlicht met bewegingssensor is ontworpen als een functionele buitenverlichting en heeft een vaste, niet-regelbare lichtsterkte. Dit betekent dat de intensiteit van het licht niet handmatig kan worden aangepast. De lichtsterkte is vooraf bepaald om een efficiënte verlichting te bieden bij bewegingsdetectie.
Indien u de huidige lichtopbrengst als onvoldoende ervaart, raden wij u aan om te controleren of:
1. **De batterijen volledig opgeladen zijn of van voldoende kwaliteit zijn.** Zwakke of bijna lege batterijen kunnen de lichtopbrengst aanzienlijk verminderen.
2. **De sensor correct is ingesteld.** Hoewel dit geen directe invloed heeft op de lichtsterkte zelf, kan een onjuiste instelling van de detectiehoek of duur de perceptie van de verlichting beïnvloeden.
3. **De plaatsing van het armatuur optimaal is.** Zorg ervoor dat er geen obstakels zijn die het licht blokkeren of reflecteren, en dat het licht op de gewenste plek gericht is.
Als na deze controles de lichtopbrengst nog steeds niet voldoet aan uw verwachtingen, en u de indruk heeft dat deze significant lager is dan wat redelijkerwijs van een LED-spreidlicht verwacht mag worden, kan er sprake zijn van een defect. In dat geval kunt u contact opnemen met het verkooppunt voor verdere assistentie.
Wij hopen u hiermee van dienst te zijn geweest.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 10-5-2026 om 22:31
-
Kan er ook iets gedaan worden aan het misbruik dat de verkoper van de lamp, de fa. Maxeda zelf hier op verschillende manieren pleegt? In de eerste plaats door zelf op geen enkele vraag te antwoorden, en door (heel hufterig) delen van vragen en atwoorden door advertenties te laten bedekken. Maar ook door van de breedstraler die ik zelf gekocht heb en die een heel andere aansluiting heeft dan de hier getoonde kroonsteentjes, helemaal geen handleiding met herkenbare afbeeldingen te plaatsen. En door ook niet te reageren op de meest geuite klacht, betreffende de instellingen van de gevoeligheid voor beweging en daglicht. De fa. Maxeds neemt niet zijn verantwoordelijkheid, maar stuurt zijn klanten met een kluitje in het riet...
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 30-9-2025 om 23:37AI antwoord: Beste klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Wij begrijpen uw frustratie over de ervaringen die u heeft met de verkoper en de productinformatie. Het is belangrijk om te benadrukken dat Gebruikershandleiding.com een onafhankelijk platform is dat als doel heeft gebruikers te helpen met producthandleidingen en vragen. Wij zijn niet de verkoper (Maxeda) van het Sencys Led spreidlicht en hebben geen directe invloed op hun klantenservice of de inhoud die zij aanbieden.
Wij kunnen dan ook geen actie ondernemen tegen vermeend misbruik door de verkoper, zoals het niet beantwoorden van vragen of het bedekken van content met advertenties. Dit zijn kwesties die u direct met de verkoper, Maxeda, zult moeten opnemen.
Wat betreft de ontbrekende of onduidelijke handleiding voor uw specifieke breedstraler met afwijkende aansluiting, willen wij u adviseren om contact op te nemen met de winkel waar u het product heeft gekocht. Zij zouden u de correcte handleiding moeten kunnen verschaffen of u verder kunnen helpen met de juiste aansluitwijze.
De klacht betreffende de instellingen van de gevoeligheid voor beweging en daglicht is ons bekend. Wij proberen via ons platform zoveel mogelijk relevante informatie te verzamelen en te delen om gebruikers hierbij te ondersteunen. Helaas kunnen wij, als onafhankelijk platform, geen technische ondersteuning bieden die verder gaat dan de beschikbare informatie in de handleidingen en de gezamenlijke kennis van onze gebruikersgemeenschap.
Wij raden u aan om nogmaals rechtstreeks contact op te nemen met Maxeda of de betreffende winkelafdeling van uw aankoop voor een passende oplossing.
Met vriendelijke groet,
Het Gebruikershandleiding.com team Geantwoord op 29-10-2025 om 09:02
-
Wij hebben oude draad kleuren, grijs, rood en zwart welke kleur moet er op de L en de M? Gesteld op 31-1-2025 om 10:29
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
In welk van de drie aansluitingspunten moet de aarding komen? Ze zijn alle drie hetzelfde. ? Gesteld op 5-11-2024 om 17:29
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Ik probeer de drie stroomdraden vast te zetten. Het lijkt een soort klem-sluitinkje te zijn, maar draden klemmen niet vast en ik zie ook niet hoe dat wel zou moeten. Is er iemand die dit wel snapt?
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 17-7-2023 om 17:10Je moet het knopje indrukken naast het gaatje dan draaderin en loslaten dan zit hij vast Geantwoord op 12-9-2023 om 20:56
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
Hallo, is het normaal dat midden gedeelte van deze lamp constant brand Gesteld op 30-12-2022 om 18:47
Reageer op deze vraag Misbruik melden
-
De sensor lamp model Madrid gaat steeds uit, hoe kan ik hem instellen zodat hij in het donker blijft branden?
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 2-11-2022 om 19:50 -
Ik krijg het niet afgestelt de sensor reageert als ik de trap op loopt en als niemand in de douche is gaat ook van zelf aan ik heb als geprobeerd aan alle draai knopjes gedraaid maar noppes Gesteld op 12-12-2021 om 18:05
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
De sensor staat op de laagste gevoeligheid. Toch springt de lamp steeds aan bij klaarlichte dag. Gesteld op 31-1-2021 om 13:46
Reageer op deze vraag Misbruik meldenKlopt is gewoon een prut lamp Geantwoord op 1-12-2022 om 12:40
Waardeer dit antwoord (5) Misbruik melden
-
Hoe lang blijft hij Max aan en kan ik de sensor ook uitschakelen en hem dan gewoon met lichtknop aan en uit zetten Gesteld op 17-1-2021 om 16:12
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Waarom mag je een sencys slim floodlight niet hoger dan 3 m hangen? Gesteld op 18-12-2020 om 16:42
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Alles aangesloten en de tijd en intensiteit ingesteld.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Toch blijft de lamp constant branden.
Hoe kan dit? Gesteld op 19-1-2019 om 14:03Dit probleem heb ik ook (en anderen hieronder ook), maar geen antwoord nog toch? Ik heb de lamp omgeruild bij de Praxis en een nieuwe meegekregen - weer zelfde probleem... zucht. Weet het niet meer en ga als er geen antwoord komt een andere lamp kopen. Geantwoord op 19-6-2019 om 20:12
Waardeer dit antwoord (53) Misbruik melden
Ik krijg hem alleen maar op bewegingssensorGeantwoord op 25-7-2020 om 10:07
Waardeer dit antwoord (10) Misbruik melden
Dan moet je de lamp enkele seconden uitschakelen en terug inschakelen. Dan werkt ze terug op sensor. De lamp knippert dan even als je ze terug inschakelt.Geantwoord op 31-1-2021 om 18:00
Waardeer dit antwoord (12) Misbruik melden
-
kan ik de lamp zo aansluiten dat hij altijd brand als het donker is? Gesteld op 10-12-2018 om 08:03
Reageer op deze vraag Misbruik meldenvolgens mij niet, het is alleen bewegingssensor.
Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
Klik op deze LINK Geantwoord op 4-10-2020 om 16:51
-
Lamp met sensor blyft door branden .gaat hy uit springt hy meteen weer aan ?.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
?? Gesteld op 17-11-2018 om 19:41Ik heb het zelfde, bij u inmiddels al het antwoord hierop?? Geantwoord op 17-6-2019 om 14:00
Waardeer dit antwoord (10) Misbruik melden
-
wij hebben een sency tilos gekocht deze zou permanent blijven branden van s,avonds zonsondergang, tot s,ochtends zonsopgang, er is een bewegingssensor deze moet oplichten zodra er een beweging plaatsvind, maar de lamp gaat alleen aan bij beweging Gesteld op 26-10-2016 om 22:57
Reageer op deze vraag Misbruik meldenhet lijkt mij normaal dat de lamp met sensor alleen s'nachts aangaat bij beweging , tenminste dat doet mijn lamp.
Waardeer dit antwoord (15) Misbruik melden
Als je de lamp alleeen s'nachts wil laten branden is alleen een lichtsensor nodig.
edze Geantwoord op 30-10-2016 om 11:44
Wij hebben er ook 1 en doet het ook niet Geantwoord op 3-12-2017 om 12:43
Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
-
ik ben mijn handleiding kwijt van de secys wandlamp modena sensor
Reageer op deze vraag Misbruik melden
ean 5400107318926 Gesteld op 10-2-2016 om 14:02Is er iemand die de handleiding nog heeft van de sencys wandlamp modena sensor
Waardeer dit antwoord (81) Misbruik melden
ean 5400107318926 Geantwoord op 10-2-2016 om 14:26
-
Mijn buitenlamp geeft om de paar seconden een lichtsignaal, klopt dat?
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 27-11-2015 om 15:04Wij hebben hetzelfde voor. Zeer vervelend, ook voor de buren. Heb jij al een oplossing gevonden? Geantwoord op 24-1-2016 om 09:13
Waardeer dit antwoord (57) Misbruik melden