Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Nederlands Installatiehandleiding 16 Naar de handleiding
Deutsch Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Français Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Italiano Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Espanõl Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
627734

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Remeha-qSense

Zoeken resetten

  • kraan met streep erdoor verschijnt op display
    Gesteld op 30-5-2026 om 08:37

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Wanneer het symbool van een kraan met een streep erdoor op het display van uw Remeha qSense verschijnt, duidt dit op een storing of probleem met de warmwaterbereiding. Dit symbool geeft aan dat er momenteel geen warm water beschikbaar is of dat het apparaat moeite heeft met het leveren ervan.

      **Mogelijke oorzaken en oplossingen:**

      * **Geen vraag naar warm water of warmwaterstand niet geactiveerd:** Controleer of de warmwaterfunctie is ingeschakeld op uw Remeha qSense. Soms kan het zijn dat het apparaat in een modus staat waarbij geen warm water wordt bereid.
      * **Waterdruk te laag:** Een te lage waterdruk in het systeem kan ervoor zorgen dat de ketel niet efficiënt kan werken voor warmwaterbereiding. Controleer de systeemdruk op uw cv-ketel. Deze dient meestal tussen de 1.5 en 2.0 bar te liggen. Indien de druk te laag is, dient u het systeem bij te vullen.
      * **Problemen met de warmwatersensor:** De Remeha qSense gebruikt sensoren om de temperatuur van het water te meten. Als een van deze sensoren defect is of verkeerde waarden doorgeeft, kan dit leiden tot het verschijnen van deze foutmelding.
      * **Storing in de warmwaterklep:** Moderne cv-ketels hebben een driewegklep die schakelt tussen verwarming en warmwaterbereiding. Als deze klep geblokkeerd is of niet correct functioneert, kan de warmwaterbereiding niet plaatsvinden.
      * **Lucht in het systeem:** Luchtbellen in het leidingsysteem kunnen de circulatie van water belemmeren en problemen veroorzaken met de warmwaterlevering. Ontluchten van de radiatoren en het systeem kan in dit geval helpen.
      * **Algemene storing van de ketel:** Het symbool kan ook een algemene storing van de cv-ketel aanduiden die indirect de warmwaterbereiding beïnvloedt. In dit geval kan het nodig zijn om de ketel te resetten. Raadpleeg hiervoor de instructies van uw cv-ketel.

      **Aanbevolen stappen:**

      1. **Controleer de warmwaterinstellingen:** Zorg ervoor dat de warmwaterfunctie van uw Remeha qSense actief is.
      2. **Controleer de waterdruk:** Controleer de druk van uw cv-installatie.
      3. **Reset het systeem:** Probeer de Remeha qSense of de cv-ketel te resetten. Dit kan kleine storingen verhelpen.

      Als het probleem aanhoudt na het uitvoeren van deze stappen, is het raadzaam contact op te nemen met een gecertificeerde installateur of een Remeha servicepartner. Zij kunnen een diagnose stellen en het probleem professioneel oplossen. Geantwoord op 30-5-2026 om 08:38

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Dag kopieren naar andere dagen. Gesteld op 26-10-2025 om 17:31

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: U wilt de instellingen van een dag kopiëren naar andere dagen op uw Remeha qSense thermostaat. Dit is een handige functie om snel een uniform weekprogramma in te stellen.

      **Zo kopieert u een dagprogramma:**

      1. **Navigeer naar het weekprogramma:** Ga in het hoofdmenu van uw Remeha qSense naar de optie voor het weekprogramma. Dit wordt vaak aangegeven met een symbool van een klok of een kalender.
      2. **Selecteer de brondag:** Kies de dag waarvan u het programma wilt kopiëren (bijvoorbeeld 'Maandag'). Druk op 'OK' of 'Selecteren' om de instellingen van deze dag te openen.
      3. **Zoek de kopieerfunctie:** Binnen het dagprogramma van de geselecteerde dag, navigeer naar de optie 'Kopiëren' of 'Kopieer dag'.
      4. **Selecteer de doeldagen:** U krijgt nu een overzicht van de dagen van de week te zien. Selecteer de dagen waarnaar u het programma wilt kopiëren. Dit kan per dag of u kunt vaak kiezen voor 'Alle werkdagen' of 'Alle weekenddagen' als deze opties beschikbaar zijn.
      5. **Bevestig de kopieeractie:** Druk op 'OK' of 'Opslaan' om de wijzigingen te bevestigen. Het programma van de brondag wordt nu overgenomen door de geselecteerde doeldagen.

      Na deze stappen zullen de geselecteerde dagen dezelfde schakeltijden en temperaturen hebben als de dag die u als bron heeft gebruikt. Controleer altijd even of de wijzigingen correct zijn door de programma's van de doeldagen te bekijken. Geantwoord op 26-10-2025 om 17:31

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Qsense reageert niet op ruimtetemperatuur.??? In de kamer is het bijvoorbeeld al 20 graden maar qsense blijft staan op ingestelde temperatuur en zal daardoor de CV onnodig laten draaien...moet ik iets doen in de instelling van de thermostaat?? Gesteld op 31-12-2024 om 08:35

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoi ik ben zeer geholpen met de informatie heb stekker uit cv-ketel gedaan en na +- 60 seconden er weer in gedaan heet water kraan open gedaan en verwarming even omhoog gezet toen was alles weer gewoon gr drees Gesteld op 1-4-2024 om 14:34

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe kan de q sens thermostaat open om hem van de muur te halen Gesteld op 29-12-2023 om 12:20

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Wat betekent symbool:kraantje met streep erdoor en er boven een handje,merk: remeha Gesteld op 8-5-2023 om 18:58

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Dat uw ketel in de ‘eco’- stand staat voor de warmwater voorziening. Warmwater wordt dus alleen verwarmt op het moment dat u er om vraagt, in tegenstelling tot de ‘comfort’ stand (geen streep door het kraan symbool).
      In de comfort-stand, wordt het water steeds op temperatuur gehouden, ook als u het niet nodig hebt, hierdoor beschikt u dus direct over warmwater. Geantwoord op 8-5-2023 om 19:09

      Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden


  • Wat betekent een kraantje waar water uitkomt op het beeldscherm van onze nw. klokthermostaat e Twist.? Op het schermpje afgebeeld rechts onderin. Gesteld op 4-4-2023 om 16:43

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Termostat is op zomerstand, maar nog steeds zij alle radiatoren warm. Welke programa moet ik kiezen voor allen maar warm water.
    Cr remeha
    Isense Gesteld op 24-4-2022 om 09:36

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Kan ik met deze thermosstaat de in- en de uitschakeltijd instellen? Gesteld op 19-12-2021 om 20:45

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • hoe kan ik de min. en max. temperatuur instellen op de Qsense onder 'open haard' ? Gesteld op 2-11-2021 om 10:18

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Is deze thermostaat ook accoord bij vloerverwarming met bijverwarming van radiatoren..?
    Morgen nl installatie nieuwe ketel remeha avanta ace 35c cw5 80-80 Gesteld op 29-9-2021 om 16:34

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • de thermostaat geeft aan "service 6".
    Wat kan ik hieraan doen om dit op te heffen?
    Op de ketel brand het groene lampje en knippert het oranje/gele lampje. Gesteld op 4-3-2021 om 09:48

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • Goedemiddag ik had een toon en die is eraf en heb daarna de qSense aangesloten . Maar krijg niks in het scherm. Gesteld op 24-11-2020 om 14:42

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • ik heb een nieuwe termostaat heb ik dan een code nodig om hem in te kunnen stellen Gesteld op 3-10-2020 om 11:41

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • De Qsence geegt een kran met streep erdoor in beeld wat betekent dat
    Gesteld op 17-6-2020 om 07:57

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • morgen, kan ik deze QSENSEzelfaan sluiten 2dradenmaar kan niet inprogrammeren gaat dit gewoon hoog en laag aan zetten dank uw, Gesteld op 5-6-2020 om 10:51

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Goedemorgen,

    Bij ons in de display staat service A.
    Weet iemand wat dat betekent????
    Verwarming doet het verder wel.... Gesteld op 26-1-2020 om 10:39

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik heb de code : no SP
    op mijn thermostaat, wat is er mee? Gesteld op 1-8-2018 om 10:01

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • weet je al wat dit betekend? Heb dit ook al meerdere keren gehad. Ketel een onderhoudsbeurt laten geven maar krijg steeds weer deze melding. Als je de oplossing weet hoo rik het graag.
      Gr. Zw. Geantwoord op 25-3-2019 om 18:11

      Waardeer dit antwoord (148) Misbruik melden


    • De witte draaiknop op de thermostaat indrukken werkte inderdaad. Normaal draai je hieraan om de temperatuur in te stellen, blijkbaar kun je hem ook indrukken.Geantwoord op 26-3-2021 om 21:06

      Waardeer dit antwoord (63) Misbruik melden
    • Ik heb zelf ook een Remeha tzerra C28 met een Q sense thermostaat.
      Ook ik heb het weleens, ( zojuist nog) dat mijn q sense "no sp" aangeeft, terwijl er niks gebeurd is ofzo.

      Wat soms ook gebeurd., is dat het display van de q sense ( 5 maanden geleden vervangen door een andere q sense) compleet uit gaat...laat niets meet zien, en reageert ook totaal niet op het drukknop wieltje.
      Heb verder gewoon warm water, erc.
      Wanneer ik de multimeter op de aansluitpunten plaats ,meet deze gewoon spanning vanuit de cv; trek ik de stekker uit de cv ,meet ik logischerwijs geen spanning op de aansluitpunten van de q sense; een draadbreuk lijkt mij zodoende onwaarschijnlijk.
      Wat kan dit zijn ?
      Soms rommel ik wat, en ineens gaat het display weer aan .

      Bert uit Alkmaar Geantwoord op 11-8-2023 om 16:34

      Waardeer dit antwoord (9) Misbruik melden
  • Ik heb geen beeld meer hoe los ik dit op? Ik heb geprobeerd om cv ketel’s en thermostaats stroom te resetten kabels gechecked maar niks verranderd dus helemaal geen beeld bij mijn qsense thermostaat Gesteld op 17-1-2018 om 15:35

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Weet niet of je dit al hebt geprobeerd maar het werkt bij mij (had ook de stroom eraf gehaald en erna geen beeld meer):
      1). haal de thermostaat van de bekabeling
      2). trek de stekker uit van de cv en wacht min. 10 sec
      3). doe de stekker weer in de cv
      4). wacht tot de cv is opgestart
      5). hang de thermostaat weer terug

      Geantwoord op 10-2-2018 om 15:31

      Waardeer dit antwoord (55) Misbruik melden
  • De thermostaat geeft ‘service a’ in het beeldscherm aan. Wat betekent dat? Gesteld op 11-1-2018 om 11:57

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • wat betekent een kraantje (met of zonder streep erdoor) op het schermpje van de thermostaat?? Gesteld op 29-12-2017 om 09:57

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Beste,
      Een kraantje met een streep erdoor wil zeggen dat de ECO fuctie actief is.
      Ziet u een kraantje in de display wil dit zeggen dat er op dat moment warm water gebruikt.
      Met vriendelijke groet,
      Remeha B.V.
      Team Customer Care Geantwoord op 29-12-2017 om 12:36

      Waardeer dit antwoord (293) Misbruik melden
    • Bij mij staat er regelmatig een kraantje terwijl er in huis géén warm water gebruikt wordt, ik woon alleen dus kan dat met zekerheid zeggen.
      Waarom staat dat kraantje er dan? Heb ik ergens een lekkende kraan ofzo? Geantwoord op 12-3-2020 om 11:33

      Waardeer dit antwoord (1407) Misbruik melden
    • Om energie te besparen kan de warmhoudfunctie uit worden gezet. Het nadeel daarvan is wel dat het dan langer duurt voordat er warm water uit de kraan komt. Op de ThermoSmart portal kan per blok worden ingesteld of je energie wilt besparen of comfort wilt hebben.Geantwoord op 29-9-2022 om 12:23

      Waardeer dit antwoord (28) Misbruik melden
  • bestaat deze handleiding ook in het engelstalig?
    de bewoners kennen geen nederlands. Gesteld op 5-9-2017 om 10:28

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • Beste,
      De handleiding van een q-Sense thermostaat is er ook in het engels. U kunt een mailtje sturen naar [email protected] dan zullen wij u deze toezenden.
      Met vriendelijke groet,
      Remeha B.V.
      Team Customer Care.
      Geantwoord op 6-9-2017 om 09:55

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Remeha qSense handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info