Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 13 Naar de handleiding
Deutsch Gebruiksaanwijzing 14 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Français Gebruiksaanwijzing 13 Naar de handleiding
Alle talen Aanvulling / aanpassing 4 Naar de handleiding
795423

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Powerplus-POWX075710S

Zoeken resetten

  • Zaagblad vast zetten Gesteld op 26-11-2025 om 14:37

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Voor het vastzetten van het zaagblad van de Powerplus POWX075710S volgt u de onderstaande stappen. Dit zorgt ervoor dat het zaagblad stevig en veilig gemonteerd is voor gebruik.

      **Stappen voor het vastzetten van het zaagblad:**

      1. **Veiligheid eerst:** Zorg ervoor dat het apparaat is uitgeschakeld en de stekker uit het stopcontact is gehaald om onbedoeld starten te voorkomen.
      2. **Toegang tot het zaagblad:** Afhankelijk van het model kan het nodig zijn om de zaagbladafscherming of andere beschermkappen te verwijderen om goed bij de as te kunnen. Gebruik hiervoor de juiste gereedschappen, zoals een inbussleutel of steeksleutel, indien meegeleverd.
      3. **Plaatsen van het zaagblad:** Positioneer het zaagblad op de as, waarbij u ervoor zorgt dat de tanden in de juiste snijrichting wijzen. De snijrichting wordt vaak aangegeven met een pijl op het zaagblad zelf en/of op de machine.
      4. **Bevestigen met de flenzen:** Plaats de binnenste en buitenste flens over het zaagblad op de as. Deze flenzen zorgen voor een stabiele klemming van het zaagblad.
      5. **Aandraaien van de borgmoer:** Draai de borgmoer of -bout met de hand vast op de as. Gebruik vervolgens de meegeleverde zaagbladsleutel om de borgmoer stevig vast te zetten. Het is belangrijk dat deze goed vastzit om speling te voorkomen, maar vermijd overmatig aandraaien om beschadiging aan de schroefdraad of het zaagblad te voorkomen. Sommige machines hebben een asvergrendeling die ingedrukt moet worden tijdens het aandraaien van de moer om de as te fixeren.
      6. **Controleren:** Controleer na het vastzetten of het zaagblad stevig gemonteerd is en niet beweegt. Draai het zaagblad voorzichtig met de hand om te controleren op eventuele wrijving of onregelmatigheden.
      7. **Terugplaatsen van de beschermkappen:** Monteer alle verwijderde beschermkappen en afschermingen terug op hun plaats.

      Indien u onzeker bent over een van de stappen, wordt aangeraden de illustraties in de handleiding te raadplegen voor visuele ondersteuning. Geantwoord op 26-11-2025 om 14:37

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Powerplus POWX075710S handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info