Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 46 Naar de handleiding
450836

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Philips-3000-Serie

Zoeken resetten

  • Hoe monteer ik de oor en neustrimmer Gesteld op 7-3-2026 om 12:08

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Geachte klant,

      De Philips 3000 Serie waarnaar u verwijst, betreft een reeks draadloze DECT telefoons. Een oor- en neustrimmer is een apparaat voor persoonlijke verzorging en maakt geen deel uit van een DECT-telefoonsysteem. Dit zijn dus twee verschillende productcategorieën.

      Het is waarschijnlijk dat u een Philips oor- en neustrimmer heeft en wilt weten hoe u de opzetstukken monteert. Omdat uw vraag specifiek over de Philips 3000 Serie telefoons gaat, kunnen wij u geen montage-instructies geven voor een oor- en neustrimmer.

      Wij adviseren u het modelnummer van uw oor- en neustrimmer te controleren en de bijbehorende handleiding te raadplegen voor specifieke montage-instructies. Vaak zijn deze opzetstukken eenvoudig te plaatsen door ze recht op de trimmer te schuiven of te klikken totdat ze vastzitten.

      Mocht u een vraag hebben over de Philips 3000 Serie DECT-telefoon zelf, dan helpen wij u graag verder.

      Met vriendelijke groet,
      De Klantenservice Geantwoord op 7-3-2026 om 12:08

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Mijn nieuwe Philips scheeraperaat 3000 serie loopt heel langzaam ,en vind hem slecht scheren . Kan het zijn dat ik meerdere handelingen moet doen dat misschien dan sneller gaat.Voor 60 EU moet ik toch wel gladkunnen scheren. Gesteld op 20-10-2023 om 11:56

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • ik heb mijn huistelefoon 2e hands gehad en staan ingesteld op de spaanse taal hoe krijg ik heb in het nederlands ?
    Gesteld op 6-11-2014 om 19:04

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • hoe kan iknaam en nummerin toestelzetten Gesteld op 13-1-2013 om 09:54

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • omdat ik bij het opnieuw instellen van de telefoon de gebruikshandleiding niet meer kon vinden..
    De handleiding is makkelijk te lezen Gesteld op 28-6-2011 om 21:05

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Philips 3000 Serie handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info