-
Heeft de nexxt robot stofzuiger een timer Gesteld op 27-3-2026 om 11:06
Reageer op deze vraag Misbruik meldenAI antwoord: Beste klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Dank u voor uw vraag betreffende de Nexxt CO-261023 robotstofzuiger.
De Nexxt CO-261023 robotstofzuiger beschikt over een **timerfunctie**. Deze functie stelt u in staat om de stofzuiger te programmeren, zodat deze op specifieke tijden automatisch begint met reinigen. U kunt hiermee een schoonmaakschema instellen dat past bij uw dagelijkse routine.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Geantwoord op 31-3-2026 om 03:43
-
Robot staat geblokkeerd en rijd niet meer,het rode lampje en het groene lampje branden .
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Wat is hier het probleem? Gesteld op 17-3-2026 om 15:37AI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Als uw Nexxt CO-261023 robotstofzuiger geblokkeerd is en niet meer rijdt, terwijl zowel het rode als het groene lampje branden, duidt dit doorgaans op een van de volgende problemen:
1. **Vastzittende wielen of borstels:** De meest voorkomende oorzaak is dat de wielen of de hoofdborstel geblokkeerd zijn door haren, vezels, een snoer of andere objecten.
* **Oplossing:** Schakel de robotstofzuiger uit en verwijder zorgvuldig alle zichtbare blokkades van de wielen en de hoofdborstel. Controleer of de borstel vrij kan draaien en de wielen soepel bewegen.
2. **Vervuilde sensoren:** Vuil of stof op de sensoren kan ervoor zorgen dat de robot denkt dat er een obstakel is, waardoor hij stopt met rijden.
* **Oplossing:** Reinig de sensoren aan de onderzijde van de robot (de valsensoren) en aan de voorzijde (de botsingssensoren) met een droge, schone doek.
3. **Overbelasting of vastgelopen motor:** In zeldzamere gevallen kan er sprake zijn van een overbelaste motor of een technisch defect als gevolg van langdurige blokkades.
* **Oplossing:** Na het verwijderen van eventuele blokkades en het reinigen van de sensoren, kunt u proberen de robot te resetten. Schakel de robot volledig uit, wacht enkele minuten en schakel hem dan weer in.
Wij adviseren u de bovenstaande stappen zorgvuldig te doorlopen. Mocht het probleem hierna aanhouden, dan kunt u overwegen contact op te nemen met de leverancier of de klantenservice voor verdere ondersteuning. Geantwoord op 17-3-2026 om 15:37
AI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Als uw Nexxt CO-261023 robotstofzuiger geblokkeerd is en niet meer rijdt, terwijl zowel het rode als het groene lampje branden, duidt dit doorgaans op een specifieke storing.
**Mogelijke oorzaken en oplossingen:**
1. **Geblokkeerde wielen of borstels:** De meest voorkomende oorzaak is dat de wielen, zijborstels of de hoofdborstel geblokkeerd zijn door haren, draden, stof of ander vuil.
* **Actie:** Zet de robotstofzuiger uit en verwijder voorzichtig de bovenzijde of onderplaat (afhankelijk van het model) om toegang te krijgen tot de borstels en wielen. Controleer deze grondig en verwijder eventuele verstoppingen. Gebruik eventueel een schaar of een klein borsteltje om haren te verwijderen. Zorg ervoor dat de borstels en wielen vrij kunnen draaien.
2. **Vastgelopen in objecten:** De robot kan vastzitten onder meubels, in kabels of op hoogpolig tapijt.
* **Actie:** Controleer of de robot nergens tegenaan duwt of onder vastzit. Til de robot op en plaats deze op een open, vlakke ondergrond.
3. **Vervuilde sensoren:** De sensoren aan de onderkant van de robot (valsensoren) of aan de zijkanten (botsingssensoren) kunnen bedekt zijn met stof of vuil, waardoor de robot denkt dat er een obstakel is.
* **Actie:** Reinig de sensoren voorzichtig met een droge, zachte doek. Zorg ervoor dat er geen vuil of stof op de sensoren achterblijft.
4. **Technische storing:** In zeldzamere gevallen kan er sprake zijn van een interne technische storing.
* **Actie:** Voer een reset uit. Dit doet u door de robot uit te schakelen en indien mogelijk de accu te verwijderen voor enkele minuten, en deze vervolgens terug te plaatsen. Schakel de robot daarna weer in.
Na het uitvoeren van bovenstaande stappen en het oplossen van de blokkade, zou de robotstofzuiger weer naar behoren moeten functioneren. Mocht het probleem aanhouden, dan kunt u overwegen contact op te nemen met de klantenservice van de leverancier voor verdere assistentie.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Gebruikershandleiding.comGeantwoord op 17-3-2026 om 15:37
-
Ik lees niets over de dweil functie Gesteld op 17-9-2025 om 17:51
Reageer op deze vraag Misbruik meldenAI antwoord: De Nexxt CO-261023 is een draadloze stofzuiger en beschikt **niet** over een dweilfunctie. Het is puur een stofzuiger, ontworpen voor het opzuigen van stof, vuil en andere losse deeltjes van vloeren en oppervlakken. Als u een apparaat zoekt met een geïntegreerde dweilfunctie, dan zult u een ander model moeten overwegen.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Geantwoord op 17-9-2025 om 17:51
-
Ik heb een nexxt robot stofzuiger maar ik begrijp niet hoe ik de stofzuiger kan laten dweilen Gesteld op 25-5-2025 om 15:50
Reageer op deze vraag Misbruik meldenWeet je zeker dat er een dweil functie op zit? Geantwoord op 26-5-2025 om 00:08
Waardeer dit antwoord (9) Misbruik melden
-
Nexxt veegt het vuil niet meer op. Na legen van de container veegt hij weer even. Om er dan weer mee op te houden. Gesteld op 22-5-2025 om 17:45
Reageer op deze vraag Misbruik melden