Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Deutsch Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Français Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Italiano Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Espanõl Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Dansk Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Svenska Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
Norsk Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
652547

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Jacob-Jensen-Thermometer-Sensor

Zoeken resetten

  • Buiten temperatuur station geeft drie LLL aan??? Gesteld op 12-6-2026 om 12:22

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste klant,

      Als uw Jacob Jensen Thermometer Sensor "LLL" aangeeft voor de buitentemperatuur, betekent dit meestal dat er geen signaal wordt ontvangen van de buitensensor, of dat de sensor buiten zijn werkbereik is. Hier zijn de meest voorkomende oplossingen:

      1. **Controleer de batterijen van de buitensensor:** Zorg ervoor dat de batterijen van de buitensensor vol zijn en correct geplaatst. Zwakke batterijen zijn vaak de oorzaak van signaalverlies.

      2. **Verplaats de buitensensor en/of het basisstation:**
      * **Afstand:** De buitensensor heeft een beperkt bereik. Probeer de sensor dichter bij het basisstation te plaatsen.
      * **Obstakels:** Muren, metalen objecten en elektronische apparaten kunnen het radiosignaal verstoren. Plaats de sensor en het basisstation op plekken met zo min mogelijk obstakels ertussen.
      * **Interferentie:** Apparaten zoals magnetrons, draadloze telefoons, Wi-Fi routers en andere weerstations kunnen interferentie veroorzaken. Probeer de sensor en het basisstation uit de buurt van dergelijke bronnen te plaatsen.

      3. **Reset de sensor en het basisstation:**
      * Verwijder de batterijen uit zowel de buitensensor als het basisstation.
      * Wacht ongeveer 1 tot 2 minuten.
      * Plaats eerst de batterijen terug in de buitensensor.
      * Plaats daarna de batterijen terug in het basisstation.
      * Wacht tot het basisstation opnieuw probeert verbinding te maken met de sensor (dit kan enkele minuten duren).

      4. **Controleer op juiste kanaalselectie (indien van toepassing):** Sommige modellen hebben de mogelijkheid om meerdere sensoren te koppelen via verschillende kanalen. Zorg ervoor dat het basisstation op het juiste kanaal is ingesteld voor de buitensensor. Raadpleeg eventueel de informatiepagina van de handleiding voor specifieke instructies over kanaalinstellingen voor uw model.

      Mocht het probleem na het uitvoeren van deze stappen aanhouden, dan is het mogelijk dat de buitensensor defect is.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 12-6-2026 om 12:22

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Jacob Jensen Thermometer Sensor handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info