-
Hoe krijg ik de wekker uitgeschakeld van de Lisbon zodat ik alleen de tijd zie. Gesteld op 31-3-2026 om 09:49
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
AI antwoord: Om de wekkerfunctie van de Hema 13.76.4056 (Lisbon) uit te schakelen, zodat alleen de tijd zichtbaar is, volgt u de onderstaande stappen:
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
1. **Druk op de "ALARM SET" knop:** Zoek de knop met de aanduiding "ALARM SET" op het apparaat. Druk deze knop kort in.
2. **Identificeer het alarmicoon:** Na het indrukken van "ALARM SET" ziet u waarschijnlijk een wekkericoon of een alarmtijd op het display verschijnen. Dit geeft aan dat de wekkerfunctie geactiveerd is.
3. **Druk nogmaals op "ALARM SET" om uit te schakelen:** Druk de "ALARM SET" knop nogmaals in en houd deze ingedrukt totdat het wekkericoon of de alarmtijd van het display verdwijnt.
4. **Controleer het display:** Het display zou nu alleen de huidige tijd moeten tonen, zonder het wekkericoon of de alarmtijd. De wekkerfunctie is hiermee uitgeschakeld.
Mocht u later de wekkerfunctie weer willen inschakelen, dan kunt u dezelfde stappen volgen om het alarmicoon weer te laten verschijnen en de gewenste wektijd in te stellen. Geantwoord op 31-3-2026 om 09:49
-
