Taal Documenttype Pagina's
Deutsch Gebruiksaanwijzing 2 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 2 Naar de handleiding
566653

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Gira-1399

Zoeken resetten

  • Hoe moet je je tijd veranderen als die bekeerd staat Gesteld op 31-1-2026 om 09:10

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Het spijt me, maar de vraag is onduidelijk geformuleerd. "Bekeerd staan" is geen gangbare term in de context van een tijdschakelklok en het is mij daardoor niet duidelijk wat er precies bedoeld wordt.

      Om u optimaal te kunnen helpen, heb ik meer informatie nodig. Kunt u de vraag verduidelijken? Bijvoorbeeld:

      * **Wat is de huidige situatie?** Welke tijd staat er nu op de klok en wat is er volgens u mis mee?
      * **Welke tijd wilt u instellen?**
      * **Ziet u specifieke meldingen of symbolen op het display?**
      * **Hebt u geprobeerd de tijd aan te passen en wat gebeurde er toen?**

      Zodra ik meer details heb, kan ik u gericht advies geven over het wijzigen van de tijd op uw Gira 1399 tijdschakelklok. Geantwoord op 31-1-2026 om 09:10

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Gira 1399 handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info