-
klep half open heb ik beeld. geheel open vat beeld weg. Gesteld op 15-5-2026 om 10:48
Reageer op deze vraag Misbruik meldenAI antwoord: Beste klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Het probleem waarbij het beeldscherm van uw Fysic F25 alleen functioneert wanneer de klep half geopend is en uitvalt bij volledige opening, duidt waarschijnlijk op een storing in de flexkabel of de verbinding van het scherm.
De flexkabel is een platte, flexibele kabel die de elektronica in het bovenste deel van de telefoon (inclusief het scherm) verbindt met het moederbord in het onderste deel. Deze kabel beweegt elke keer wanneer de klep wordt geopend of gesloten. Na verloop van tijd kan de kabel slijten, beschadigen of kunnen de contactpunten losraken.
**Mogelijke oorzaken:**
* **Beschadigde flexkabel:** De meest voorkomende oorzaak is een gebroken of beschadigde flexkabel. Wanneer de klep volledig wordt geopend, wordt er meer spanning op de kabel uitgeoefend, waardoor een onderbreking in de verbinding ontstaat. Bij een halfopen positie maakt de kabel nog net contact.
* **Slechte verbinding:** De connector van de flexkabel op het moederbord of op het scherm zelf kan loszitten of gecorrodeerd zijn, waardoor de verbinding bij bepaalde hoeken wegvalt.
* **Schermdefect (minder waarschijnlijk bij dit specifieke symptoom):** Hoewel een schermdefect nooit volledig uit te sluiten is, wijst het specifieke gedrag (werkt bij halfopen, niet bij volledig open) sterker op een probleem met de flexkabel of de verbinding.
**Wat te doen?**
Gezien de aard van het probleem is een hardwarematige reparatie noodzakelijk. Het vervangen van de flexkabel vereist specialistische kennis en gereedschap. Wij raden u aan om:
1. **Contact op te nemen met de leverancier of een erkend reparatiecentrum:** Zij kunnen de telefoon inspecteren, de exacte oorzaak vaststellen en de benodigde reparatie uitvoeren.
2. **Garantie controleren:** Indien uw Fysic F25 nog onder de garantie valt, kan de reparatie kosteloos zijn.
Zonder fysieke inspectie is het niet mogelijk om een definitieve diagnose te stellen of de reparatie zelf uit te voeren.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 15-5-2026 om 10:48
-
Heb een Fysic F25 voor senioren heel makkelijk in te stellen alles is voorbereid alleen krijg ik WhatsApp niet ingesteld. geeft steeds aan datum en tijd niet goed, en die staan wel goed maar krijg het niet weg.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Wie kan mij helpen . Gesteld op 22-3-2025 om 11:26 -
Kan geen wattsapp ontvangen . Staat verkeerde datum en tijd in volgens het systeem Gesteld op 1-6-2024 om 14:51
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Is bij dit toestel (Fysic F25) de mogelijkheid om SMS berichten te versturen? Gesteld op 16-5-2024 om 08:13
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
heb fysic f25 gekocht hoe kom ik met dit toestel in google en telebankieren ???? Gesteld op 7-5-2024 om 11:01
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Scherm weergave is uit bij dicht geklapt, was niet altijd zo.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Hoe krijg ik dit weer aan?. Gesteld op 7-3-2024 om 14:49
-
Als ik mijn vader probeer te bellen gaat de mobiel soms wel over en soms niet. is er een instelling die ik zou moeten wijzigen. Ik kom er zelf niet achter Gesteld op 5-12-2023 om 18:52
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Hoe stel ik Bij mobiel Fysic F 25 mijn hoortoestel in. Gesteld op 11-5-2023 om 14:34
Reageer op deze vraag Misbruik melden