Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 12 Naar de handleiding
762284

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Ferm-ATM1008---FTK-160

Zoeken resetten

  • Hallo, ik ben op zoek naar Tacker krammen (nieten) voor de ferm ftk160
    Wie weet waar deze nieten tekoop zijn,
    Groeten Marco Gesteld op 25-10-2025 om 15:06

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste Marco,

      Voor de Ferm ATM1008 - FTK-160 tacker kunt u gebruikmaken van nieten van het type 53. Deze nieten zijn algemeen verkrijgbaar in verschillende bouwmarkten en online winkels die gereedschap en toebehoren verkopen.

      Let bij de aanschaf op de volgende specificaties:
      * **Type:** Nieten type 53
      * **Breedte:** Meestal 11,4 mm
      * **Lengte:** De lengte kan variëren van 6 mm tot 14 mm, afhankelijk van uw toepassing. Controleer de maximale lengte die uw tacker kan verwerken, zoals vermeld in de specificaties van het apparaat.

      Merken zoals Rapid, Novus en diverse huismerken bieden dit type nieten aan. U kunt deze vinden in winkels zoals Gamma, Praxis, Hornbach, Karwei, en online platforms zoals Bol.com of Amazon.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Geantwoord op 25-10-2025 om 15:06

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Ferm ATM1008 - FTK-160 handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info