Taal Documenttype Pagina's
Nederlands Gebruiksaanwijzing 13 Naar de handleiding
Deutsch Gebruiksaanwijzing 13 Naar de handleiding
English Gebruiksaanwijzing 11 Naar de handleiding
Français Gebruiksaanwijzing 13 Naar de handleiding
Espanõl Gebruiksaanwijzing 13 Naar de handleiding
784018

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Ezviz-DB2-Pro---2k-video-doorbell-kit----battery-powered

Zoeken resetten

  • ik heb de deurbel aangesloten met een transformator 24V maar de batterij laadt hiermee niet op. Ik moet steeds zelf laden via het laadpunt Gesteld op 12-4-2026 om 11:19

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste klant,

      Het spijt ons te horen dat de batterij van uw Ezviz DB2 Pro deurbel niet oplaadt via de 24V transformator. Dit is een veelvoorkomend probleem dat gelukkig vaak eenvoudig te verhelpen is.

      De Ezviz DB2 Pro is in de basis ontworpen als een volledig draadloze deurbel met een interne oplaadbare batterij. Hoewel het mogelijk is om de deurbel aan te sluiten op de bestaande bedrading van een traditionele deurbel, dient deze aansluiting primair voor het leveren van een **druppellading** om de batterijstatus op peil te houden, en niet voor het snel opladen van een volledig lege batterij.

      Hier zijn de meest voorkomende redenen waarom de batterij niet oplaadt via de transformator, en wat u kunt doen:

      1. **Transformator type en vermogen:**
      * De Ezviz DB2 Pro werkt met een AC (wisselstroom) transformator met een voltage tussen de **8V en 24V**. Hoewel uw 24V transformator binnen dit bereik valt, is het belangrijk te controleren of deze voldoende vermogen (ampère) levert. Een te zwakke transformator kan onvoldoende stroom leveren om de batterij effectief te laden.
      * Controleer of u een **AC (wisselstroom)** transformator gebruikt. DC (gelijkstroom) transformatoren zijn niet geschikt en zullen de batterij niet opladen. Dit is een veelvoorkomende misvatting.

      2. **Kabelkwaliteit en lengte:**
      * Te dunne of te lange bedrading kan leiden tot spanningsverlies, waardoor de stroom die de deurbel bereikt onvoldoende is voor oplading. Zorg voor kwalitatief goede, niet te dunne koperkabels.

      3. **Correcte aansluiting:**
      * Controleer of de bedrading correct is aangesloten op de terminals aan de achterkant van de deurbel. Er zijn twee schroefaansluitingen voor de stroomtoevoer; de polariteit maakt doorgaans niet uit bij AC, maar zorg dat de verbindingen stevig zijn.

      4. **Minimale batterijspanning:**
      * Als de batterij volledig leeg is (onder een bepaald minimumniveau), kan het zijn dat de druppellading van de transformator onvoldoende is om de batterij weer 'op te starten'. In zo'n geval is het raadzaam de batterij eerst volledig op te laden via het meegeleverde USB-laadpunt, alvorens deze weer aan te sluiten op de transformator. Zodra de batterij een basisniveau heeft, zal de transformator de lading op peil houden.

      5. **Instellingen in de Ezviz app:**
      * Controleer in de Ezviz app onder de apparaatinstellingen of er specifieke opties zijn met betrekking tot de stroomvoorziening of oplaadmodus. Hoewel de meeste deurbellen dit automatisch detecteren, kan een instelling hier soms onbedoeld een rol spelen.

      **Aanbevolen actieplan:**

      1. **Laad de batterij volledig op via USB:** Zorg ervoor dat de interne batterij van de deurbel eerst volledig is opgeladen met de meegeleverde USB-kabel en een standaard USB-oplader.
      2. **Controleer de transformator:**
      * Verifieer of het een AC (wisselstroom) transformator betreft.
      * Controleer het vermogen (Ampère). Een transformator van bijvoorbeeld 24V AC met minimaal 0.5A of 1A is vaak voldoende.
      3. **Controleer de bedrading:** Inspecteer de kabels op beschadigingen en zorg voor een correcte en stevige aansluiting op zowel de transformator als de deurbel.
      4. **Monitor de batterijstatus:** Plaats de deurbel terug en monitor de batterijstatus in de Ezviz app gedurende enkele uren. De batterij hoort niet significant te dalen wanneer de deurbel op de transformator is aangesloten en er geen overmatig gebruik is.

      Mocht het probleem zich na deze stappen nog steeds voordoen, dan kan er sprake zijn van een defect in de deurbel zelf of in de transformator.

      Met vriendelijke groet,

      Klantenservice Gebruikershandleiding.com Geantwoord op 12-4-2026 om 11:19

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Van de Doorbell 2 wil ik het pir-alarm uitzetten?
    Gesteld op 8-7-2023 om 13:58

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Ezviz DB2 Pro - 2k video doorbell kit - battery-powered handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info