761996
1
Verklein
Vergroot
Pagina terug
1/68
Pagina verder
Nederlands
Doro 6060
1

Hulp nodig? Stel uw vraag in het forum

Spelregels
1

Forum

Doro-6060

Zoeken resetten

  • Heb de oplader ingestoken maar gsm reageerd niet . Hoe zet ik hem op ?
    Gesteld op 5-3-2026 om 11:32

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Geachte klant,

      Als uw Doro 6060 niet reageert wanneer u de oplader insteekt en u deze wilt inschakelen, kunt u de volgende stappen ondernemen:

      1. **Controleer de aansluiting:** Zorg ervoor dat de oplader correct en stevig in zowel het stopcontact als in de oplaadpoort van de telefoon is gestoken. Soms kan een losse verbinding voorkomen dat de telefoon oplaadt of reageert.

      2. **Controleer de oplader en kabel:** Probeer indien mogelijk een andere oplader of USB-kabel die compatibel is met de Doro 6060. Het is mogelijk dat de huidige oplader of kabel defect is.

      3. **Wacht enkele minuten:** Als de batterij volledig leeg is, kan het enkele minuten duren voordat de telefoon voldoende is opgeladen om tekenen van leven te vertonen of in te schakelen. Laat de telefoon ongeveer 10-15 minuten aangesloten op de oplader.

      4. **Schakel de telefoon in:** Nadat u de telefoon enige tijd heeft laten opladen, houdt u de rode "eindig oproep/aan-uit" knop (meestal te vinden op de rechterbovenkant van het toetsenbord) enkele seconden ingedrukt totdat het scherm oplicht of u een trilling voelt. Dit is de standaardprocedure om de Doro 6060 in te schakelen.

      5. **Controleer de batterij:** Indien uw Doro 6060 een verwisselbare batterij heeft, kunt u overwegen om de batterij er even uit te halen en opnieuw te plaatsen. Dit kan soms kleine softwarestoringen verhelpen. Zorg ervoor dat de telefoon is uitgeschakeld en de oplader is losgekoppeld voordat u de batterij verwijdert.

      Mocht de telefoon na deze stappen nog steeds niet inschakelen of reageren, dan kan er sprake zijn van een dieperliggend defect aan de batterij of de telefoon zelf. In dat geval adviseren wij u contact op te nemen met de winkel waar u het toestel heeft gekocht of met de klantenservice van Doro voor verdere ondersteuning. Geantwoord op 5-3-2026 om 11:51

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
    • AI antwoord: Beste klant,

      Het spijt ons te horen dat uw Doro 6060 niet reageert na het aansluiten van de oplader. Hieronder vindt u een aantal stappen die u kunt proberen om het toestel alsnog in te schakelen:

      1. **Controleer de oplader en de aansluiting:**
      * Zorg ervoor dat de oplader correct is aangesloten op zowel het stopcontact als de telefoon.
      * Controleer of de oplaadkabel geen zichtbare beschadigingen heeft.
      * Probeer indien mogelijk een ander stopcontact.
      * Als u een andere compatibele oplader heeft, probeer dan deze te gebruiken om te zien of het probleem bij de oplader zelf ligt.

      2. **Laat de telefoon langer opladen:**
      * Het kan zijn dat de batterij volledig leeg is. Laat de telefoon minstens 30 minuten aangesloten op de oplader, zelfs als er geen indicatie is dat deze oplaadt. Soms duurt het even voordat een volledig lege batterij voldoende stroom heeft om op te starten.

      3. **Probeer de aan/uit-knop:**
      * Na het opladen, of terwijl de oplader nog is aangesloten, houdt u de aan/uit-knop (meestal de rode knop met het ophangsymbool) **ingedrukt** voor enkele seconden (ongeveer 5-10 seconden). Dit is de standaardprocedure om het toestel in te schakelen.

      4. **Controleer de batterij (indien mogelijk):**
      * Als de batterij van uw Doro 6060 verwisselbaar is, kunt u proberen de batterij kort te verwijderen en deze vervolgens weer terug te plaatsen. Zorg ervoor dat de telefoon dan niet is aangesloten op de oplader. Plaats de batterij terug en probeer vervolgens opnieuw de telefoon in te schakelen.

      Mocht de telefoon na deze stappen nog steeds niet reageren, dan kan er sprake zijn van een dieperliggend probleem met de batterij of de telefoon zelf. In dat geval adviseren wij contact op te nemen met de winkel waar u het toestel heeft gekocht, of met de klantenservice van Doro voor verdere ondersteuning. Geantwoord op 5-3-2026 om 11:51

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Waar zit de batterij
    Gesteld op 5-3-2026 om 11:29

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: De batterij van de Doro 6060 bevindt zich aan de achterzijde van het toestel, onder de achterklep.

      **Om de batterij te plaatsen of te verwijderen, volgt u deze stappen:**

      1. **Verwijder de achterklep:** Zoek het kleine inkeping aan de onderkant van de achterklep. Gebruik uw nagel of een ander dun voorwerp om de klep voorzichtig los te maken en van het toestel te tillen.
      2. **Plaats de batterij:** De batterij heeft contactpunten. Zorg ervoor dat deze contactpunten overeenkomen met de contactpunten in het batterijcompartiment van de telefoon. Schuif de batterij voorzichtig in de uitsparing totdat deze stevig vastzit.
      3. **Plaats de achterklep terug:** Lijn de achterklep uit met de randen van het toestel en druk deze stevig aan totdat u een klik hoort, wat aangeeft dat de klep goed vastzit.

      De Doro 6060 maakt gebruik van een verwisselbare batterij, wat betekent dat u deze zelf kunt vervangen indien nodig. Geantwoord op 5-3-2026 om 11:29

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • genomen foto word niet opgeslagen en er verschijnt op het scherm geen geheugen Gesteld op 27-10-2024 om 13:42

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • De beltoon is weg.Hoe kan ik die terug aanzetten. Heb al de toets van het hekje gebruik maar dan kom ik alleen op wissen en opslaan maar de beltoon komt niet terug. Helaas Gesteld op 26-12-2023 om 11:54

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik heb een rood kruisje links boven op het display, wat betekent dat? Gesteld op 22-11-2023 om 18:59

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • hoe kan ik de luidspreker opzetten bij een gesprek Gesteld op 21-10-2023 om 10:05

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe kan ik bij een oproep de telefoon langer laten bellen vooraleer op te nemen. Momenteel belt hij slechts 3x. Gesteld op 30-11-2022 om 20:43

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe komt het dat ik het nederlands niet op mijn Doro 6060 niet kan plaatsen? Gesteld op 24-11-2022 om 14:12

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Hoe komt het dat ik het nederlands niet op mijn Doro 6060 kankrijgen? Gesteld op 24-11-2022 om 14:10

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik wil geen geluid als ik een nummer of tekst invoer hoe zet ik dat uit? Gesteld op 25-1-2022 om 19:33

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Abonneren

Abonneer u voor het ontvangen van emails voor uw Doro 6060 bij:


U ontvangt een email met instructies om u voor één of beide opties in te schrijven.


Ontvang uw handleiding per email

Vul uw emailadres in en ontvang de handleiding van Doro 6060 in de taal/talen: Nederlands als bijlage per email.

De handleiding is 1,09 mb groot.

 

U ontvangt de handleiding per email binnen enkele minuten. Als u geen email heeft ontvangen, dan heeft u waarschijnlijk een verkeerd emailadres ingevuld of is uw mailbox te vol. Daarnaast kan het zijn dat uw internetprovider een maximum heeft aan de grootte per email. Omdat hier een handleiding wordt meegestuurd, kan het voorkomen dat de email groter is dan toegestaan bij uw provider.

Andere handleiding(en) van Doro 6060

Doro 6060 Gebruiksaanwijzing - Deutsch - 70 pagina's

Doro 6060 Gebruiksaanwijzing - English - 62 pagina's

Doro 6060 Gebruiksaanwijzing - Français - 70 pagina's


Uw handleiding is per email verstuurd. Controleer uw email

Als u niet binnen een kwartier uw email met handleiding ontvangen heeft, kan het zijn dat u een verkeerd emailadres heeft ingevuld of dat uw emailprovider een maximum grootte per email heeft ingesteld die kleiner is dan de grootte van de handleiding.

Er is een email naar u verstuurd om uw inschrijving definitief te maken.

Controleer uw email en volg de aanwijzingen op om uw inschrijving definitief te maken

U heeft geen emailadres opgegeven

Als u de handleiding per email wilt ontvangen, vul dan een geldig emailadres in.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info