-
De kluis doet secure Gesteld op 22-6-2026 om 20:22
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
AI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
U meldt dat uw Condor WXA5637E kluis "secure" aangeeft. Dit betekent dat de kluis in een beveiligde modus staat, wat meestal wordt geactiveerd na meerdere opeenvolgende incorrecte invoer van de code. Deze beveiligingsmodus is ontworpen om onbevoegde toegang te voorkomen en de inhoud van uw kluis te beschermen.
Wanneer de kluis "secure" aangeeft, is deze tijdelijk geblokkeerd en kunt u de kluis gedurende een bepaalde periode niet openen, zelfs niet met de juiste code. De duur van deze blokkering varieert per model, maar is vaak tussen de 5 en 15 minuten. Sommige modellen kunnen ook langer geblokkeerd blijven bij herhaalde pogingen.
**Om de kluis weer bruikbaar te maken, dient u het volgende te doen:**
1. **Wacht de blokkeringsperiode af:** Laat de kluis rusten totdat de "secure" melding vanzelf verdwijnt. Forceer niets en probeer niet herhaaldelijk codes in te voeren.
2. **Voer de correcte code in:** Zodra de "secure" melding verdwenen is, voert u rustig en nauwkeurig de correcte code in. Zorg ervoor dat u de juiste cijferreeks gebruikt en dat er geen typfouten gemaakt worden.
**Belangrijke aandachtspunten:**
* **Batterijen controleren:** Zorg ervoor dat de batterijen van de kluis voldoende geladen zijn. Zwakke batterijen kunnen leiden tot storingen en onjuiste code-invoer detectie. Vervang de batterijen indien nodig.
* **Code resetten (indien nodig):** Mocht u de code vergeten zijn of twijfelt u over de juiste code, dan is het in veel gevallen mogelijk om de code te resetten. De procedure hiervoor verschilt per kluis. Meestal gebeurt dit met een resetknop aan de binnenzijde van de kluis (als deze open is) of met een noodsleutel.
Mocht het probleem zich blijven voordoen na het volgen van bovenstaande stappen, of heeft u verdere vragen, aarzel dan niet om contact op te nemen met onze klantenservice.
Met vriendelijke groet,
De klantenservice Geantwoord op 22-6-2026 om 20:22 -
AI antwoord: Beste klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
U geeft aan dat uw Condor WXA5637E kluis de melding "secure" weergeeft. Deze melding betekent dat de kluis in de beveiligde modus staat. Dit gebeurt meestal nadat er een aantal keer een onjuiste code is ingevoerd, of na een poging tot manipulatie. De kluis vergrendelt zichzelf dan tijdelijk om de inhoud te beschermen.
Wat u kunt doen:
1. **Wacht de ingestelde tijd af:** De meeste kluizen met een "secure" modus hebben een tijdsvergrendeling. Dit kan variëren van enkele minuten tot enkele uren. Probeer de kluis na deze periode opnieuw te openen met de correcte code. Forceer niets.
2. **Controleer de batterijen:** Hoewel de "secure" melding niet direct duidt op lage batterijen, kan een instabiele stroomtoevoer soms onverwacht gedrag veroorzaken. Zorg ervoor dat de batterijen van de kluis volledig zijn opgeladen of vervang ze door nieuwe alkaline batterijen van goede kwaliteit.
3. **Gebruik de correcte code:** Zorg ervoor dat u de juiste gebruikerscode invoert. Bent u de code vergeten of twijfelt u? Als u een noodsleutel heeft, kunt u proberen de kluis hiermee te openen om vervolgens de code opnieuw in te stellen.
4. **Fabrieksinstellingen herstellen (indien mogelijk en gewenst):** Sommige kluizen bieden de mogelijkheid om de fabrieksinstellingen te herstellen. Dit zal alle geprogrammeerde codes wissen. Raadpleeg hiervoor de specifieke instructies voor uw model. Houd er rekening mee dat dit alleen mogelijk is als de kluis niet permanent in de "secure" modus is gelocked.
Als de kluis na het volgen van deze stappen nog steeds de "secure" melding geeft en niet te openen is, of als u de juiste code bent vergeten en geen noodsleutel heeft, dan raden wij u aan contact op te nemen met een gespecialiseerde slotenmaker of de technische ondersteuning van Condor voor verdere assistentie.
Met vriendelijke groet,
De Klantenservice Geantwoord op 22-6-2026 om 20:22
-
-
De kluis doet secure en niet openen ,wat ik moet doen Gesteld op 22-6-2026 om 20:21
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
AI antwoord: Geachte klant,
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Het spijt ons te horen dat uw Condor WXA5637E kluis in de 'secure' modus staat en niet opent. Dit duidt meestal op een van de volgende situaties:
1. **Meerdere foutieve code-invoeren:** De kluis activeert de 'secure' modus (ook wel 'lockout' of 'time-out' modus genoemd) om de inhoud te beschermen na een aantal opeenvolgende incorrecte code-invoeringen. Gedurende deze periode is het niet mogelijk de kluis te openen, zelfs niet met de juiste code. De duur van deze 'secure' modus kan variëren per model, maar is vaak enkele minuten tot een kwartier.
2. **Batterijen bijna leeg of leeg:** Hoewel de kluis nog wel een melding kan geven, kan een laag batterijniveau ervoor zorgen dat het mechanisme onvoldoende stroom krijgt om te ontgrendelen, of dat de kluis in een veilige stand blijft staan.
3. **Technische storing:** In zeldzamere gevallen kan er sprake zijn van een interne storing in het elektronische slot of het mechanisme.
**Wat u kunt doen:**
1. **Wacht de 'secure' modus af:**
* Stop met het invoeren van codes.
* Wacht minimaal 10 tot 15 minuten. Dit geeft de kluis de tijd om de 'secure' modus te deactiveren. Tijdens het wachten hoort u mogelijk geen geluid of ziet u geen verandering aan het display, dit is normaal.
* Probeer na de wachttijd de correcte toegangscode nogmaals in te voeren. Zorg ervoor dat u de code zorgvuldig en zonder haast invoert.
2. **Vervang de batterijen:**
* Zoek het batterijcompartiment van de kluis (dit bevindt zich meestal aan de buitenkant, vaak achter een klepje of draaiknop bij het toetsenpaneel).
* Vervang de oude batterijen door nieuwe, kwalitatief hoogwaardige alkalinebatterijen van het juiste type (meestal AA of AAA, afhankelijk van het model). Let goed op de polariteit (+ en -).
* Probeer na het plaatsen van de nieuwe batterijen de kluis opnieuw te openen met de correcte toegangscode.
**Indien de kluis hierna nog steeds niet opent:**
* **Controleer de noodsleutel:** Indien uw kluis is uitgerust met een noodsleutel (mechanische override), probeer dan de kluis hiermee te openen. De ingang voor de noodsleutel bevindt zich vaak achter een afdekplaatje nabij het cijferpaneel.
* **Neem contact op met de leverancier of een slotenmaker:** Als geen van de bovenstaande stappen werkt, is er mogelijk een technisch defect of een complexer probleem dat professionele hulp vereist.
Wij hopen dat deze stappen u helpen om uw kluis weer te openen. Geantwoord op 9-7-2026 om 12:10
-
-
Hoe open ik mijn condor hotel safe met lege batterij Gesteld op 10-9-2025 om 17:04
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
AI antwoord: De Condor WXA5637E hotelsafe is ontworpen met een noodopening voor het geval de batterijen leeg zijn. U heeft een noodopeningssleutel nodig om de safe te openen. Deze sleutel wordt meestal door het hotel of de eigenaar van de safe verstrekt.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Neem contact op met de receptie van het hotel (indien van toepassing) of de leverancier/verkoper van de safe. Zij beschikken over de noodopeningssleutel of kunnen u informeren over de procedure voor het openen van de safe met een lege batterij.
Geantwoord op 10-9-2025 om 17:04 -
ik heb geen noodsteunen bij de safe gekregen Geantwoord op 10-9-2025 om 17:06
Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
-
-
batterij is leeg en met de sleutel krijg ik de kluis niet open! Gesteld op 30-7-2025 om 13:16
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
AI antwoord: Als uw Condor wxa5637e kluis niet opent met de sleutel, ondanks een lege batterij, zijn er enkele stappen die u kunt ondernemen om het probleem op te lossen.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
**Mogelijke oorzaken en oplossingen:**
1. **Noodopening via een externe batterijvoeding:**
* De meeste elektronische kluizen zijn uitgerust met een noodstroomvoorziening. Zoek naar een extern batterijvak, meestal aan de buitenkant van de kluis (bijvoorbeeld onder het keypad of aan de zijkant).
* Plaats hier nieuwe batterijen (meestal 9V blokbatterij of AA-batterijen, afhankelijk van het model) en probeer vervolgens de kluis te openen met uw pincode. De externe voeding voorziet het elektronische slot tijdelijk van stroom, waardoor u de kluis kunt openen.
* **Belangrijk:** Zodra de kluis open is, vervang dan onmiddellijk de interne batterijen.
2. **Sleutelmechanisme controle:**
* **Controleer of u de juiste sleutel gebruikt.** Kluizen worden vaak geleverd met twee soorten sleutels: een voor de batterijhouder (indien aanwezig) en een voor de noodopening. Zorg ervoor dat u de noodopensleutel gebruikt.
* **Inspecteer het sleutelgat en de sleutel op beschadigingen of vuil.** Soms kan vuil of een lichte beschadiging voorkomen dat de sleutel correct in het slot valt of de mechanismen beweegt. Probeer eventueel voorzichtig het sleutelgat schoon te blazen.
* **Draai de sleutel volledig om.** Het kan zijn dat de sleutel verder gedraaid moet worden dan u verwacht om het mechanisme volledig te ontgrendelen. Sommige noodsleutelsystemen vereisen een kwartslag, andere een halve of zelfs hele draai.
3. **Combinatie van sleutel en (tijdelijk werkend) elektronisch slot:**
* Soms werkt het elektronische slot na het plaatsen van de externe batterijvoeding wel, maar moet u ook de sleutel gebruiken om de kluis te openen. Voer uw code in, en terwijl het slot "open" is (u hoort bijvoorbeeld een piep of ziet een groen lampje), draait u tegelijkertijd de noodopensleutel.
**Wat als het probleem aanhoudt?**
Als de bovenstaande stappen niet leiden tot het openen van de kluis, is het raadzaam om contact op te nemen met een gespecialiseerde slotenmaker die ervaring heeft met kluizen. Zij beschikken over de expertise en gereedschappen om de kluis schadevrij te openen. Vermijd het forceren van de kluis, dit kan onnodige schade veroorzaken aan de kluis zelf en de inhoud. Geantwoord op 9-10-2025 om 15:44 -
AI antwoord: De sleutel die bij de Condor wxa5637e kluis geleverd wordt, is een noodsleutel. Deze sleutel is bedoeld om de kluis te openen wanneer de batterijen leeg zijn of wanneer u de code bent vergeten.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
**Mogelijke redenen waarom de kluis niet opent met de sleutel:**
* **De sleutel is verkeerd geplaatst:** Zorg ervoor dat de sleutel volledig in het sleutelgat is gestoken en draai deze vervolgens in de juiste richting (meestal met de klok mee) om de kluis te openen. Soms is er een klein stukje plastic of een kapje dat eerst moet worden verwijderd om het sleutelgat te onthullen.
* **Het slot zit vast:** Het kan voorkomen dat het mechanisme van het slot vastzit door vuil, stof of langdurig niet gebruikt te zijn. Probeer de sleutel voorzichtig heen en weer te bewegen terwijl u draait. Forceer de sleutel niet om schade te voorkomen.
* **Het sleutelmechanisme is defect:** Hoewel zeldzaam, kan het zijn dat het interne sleutelmechanisme defect is. Dit vereist vaak professionele hulp.
* **De sleutel is niet de juiste sleutel:** Controleer of u de originele sleutel gebruikt die bij de kluis is geleverd. Soms lijken sleutels op elkaar, maar passen ze net niet.
**Aanvullende tips:**
* **Batterijvervanging:** Als de batterijen leeg zijn, probeer deze dan te vervangen voordat u het noodslot gebruikt. Bij veel kluizen bevindt het batterijcompartiment zich aan de buitenkant, wat het vervangen vergemakkelijkt. Na het vervangen van de batterijen kunt u proberen de kluis met de code te openen.
* **Lichte druk uitoefenen:** Soms helpt het om lichte druk op de kluisdeur uit te oefenen (naar binnen duwen) terwijl u de sleutel draait. Dit kan helpen als de deur enigszins onder spanning staat.
Als u na deze stappen de kluis nog steeds niet kunt openen, is het raadzaam om contact op te nemen met de leverancier of een professionele slotenmaker die ervaring heeft met kluizen. Zij kunnen u verder helpen zonder de kluis te beschadigen. Geantwoord op 9-10-2025 om 19:11
-
-
Als ik de deur van mijn kluisje wil sluiten, krijg ik in het scherm de tekst ba-Hi ipv Close Gesteld op 2-5-2025 om 08:15
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Batterij is leeg en heb geen sleutel meer. Wat moet ik doen? Gesteld op 29-4-2025 om 18:26
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Beste maensen,
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Condor kluis de standaard nullen codes blijft nog geldig naast het nieuwe veranderde code, hoe kan ik de standaard nullen code veranderen?
Mvg Rach Gesteld op 22-4-2025 om 10:58 -
Onze condor kluis gaat niet meer open, batterij is leeg en met de mastersleutel gaat de kluis ook niet open. Wat kunnen wij doen? Gesteld op 15-1-2025 om 11:22
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
Ik heb hetzelfde probleem. Heeft die van jou een usb aansluiting? Geantwoord op 27-1-2025 om 14:00
Waardeer dit antwoord (5) Misbruik melden -
Wij hebben het zelfde probleem. de onze heeft een usb aansluiting. Geantwoord op 13-4-2025 om 20:30
Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden
-
-
Secure en good maar het kluisje opent niet is mijn vraag dank u wel Gesteld op 10-1-2025 om 11:31
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
Hoe heb je het opgelost ik heb nu hetzelfde probleem. Geantwoord op 3-4-2025 om 09:39
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
-
Beste,
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Onze kluis geeft Error 3 aan.
Kun je me helpen wat te doen.
De kluis heeft wel een sleuteltje.
Dus kunnen we m wel openen.
Wie kan me helpen ? Gesteld op 5-1-2025 om 10:25 -
mijn condor kluis bij het intoetsen van mijn code secure good ,maar gaat niet open ,wat kan ik doen?
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 25-10-2024 om 14:35-
Ik krijg precies hetzelfde. En als ik op LOCK druk, krijg ik bA-HI. Dus batterij lijkt niet het probleem. Wie heeft dit kunnen oplossen? Geantwoord op 19-6-2025 om 12:40
Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
-
-
Heb sinds een jaar condor kluis. Omdat ik tot 3x toe verkeerde code heb gebruikt krijg ik de kluis alleen nog met de sleutel open. Display blijft leeg en ik krijg nu regelmatig een pieptoon. Wat ik ook indruk display blijft zwart. Ik heb de batterijen al vervangen. Graag reactie. Gesteld op 1-10-2024 om 14:06
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Mijn condor kluis gaat niet meer open, batterij is leeg en met de mastersleutel gaat de kluis ook niet open. Wat kan ik nog doen? Gesteld op 26-9-2024 om 12:49
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Hoe verander ik de code van de safe. Ik wil een andere code doen. Gesteld op 27-7-2024 om 12:29
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Wanneer ik mijn code intoets staat er secure en de kluis gaat niet open. Wat te doen? Gesteld op 4-6-2024 om 13:17
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Condor kluis zit dicht. Batterij is leeg. Kan de deur niet openen.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Wat moet ik doen?
[email protected] Gesteld op 22-5-2024 om 13:45 -
Als ik op knoop lock druk dan kom en code die ik nergens kan vinden en gaat de cluis niet op slot de vode is bA-HI. Kan iemand me helpen weet niet wat ik moet doen.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Mvg M Gesteld op 29-1-2024 om 13:18-
Ik heb hetzelfde probleem. Na de melding wordt de display weer zwart. Daarna nogmaals op LOCK drukken. Bij mij sluit de kluis dan normaal. Geantwoord op 3-7-2024 om 18:18
Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden -
Als je op hekje drukt sluit de kluis. Je hebt de code bij deze kluis alleen nodig voor openen. Geantwoord op 5-7-2024 om 21:07
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
-
Hallo, Kan iemand mij vertellen hoe ik mijn kluis kan openen. De batterijen zijn leeg en mn kluis zit dicht.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Heb er geen sleutel van (weet niet eens dat er een evt sleutel bestaat.
Gesteld op 9-1-2024 om 12:17 -
De batterijen van de kluis zijn leeg en hij piept. Ik moet batterijen vervangen aan de buitenkant, maar kan niet ontdekken hoe
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 21-12-2023 om 08:52-
Hallo,
Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden
het batterijencompartimentje zit aan de binnenkant van de deur en kan je met de bijgeleverde sleutel eenvoudig bereiken.
Mvg.
hans Geantwoord op 23-12-2023 om 14:13
-
-
ik toets de juiste code in. de cijfers gaan rood branden, maar hij gaat niet open.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
wat moet ik doen Gesteld op 6-8-2023 om 16:37-
Bij mij waren de batterijen leeg en ik had geen sleutel. Uiteindelijk, na wat YouTube filmpjes te hebben gekeken, bij een of andere Chinese site een "cruciform lock pick" besteld.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Na een beetje gepriegel heb ik hem zowaar open gekregen, waarnaar ik de batterijen kon vervangen :)
Daarna moet je hem wel weet op dezelfde manier op slot doen, anders krijg je een error.
Nu heb jij niet het probleem dat je batterijen leeg zijn, maar dan heb je in ieder geval weer toegang tot je spullen.
Succes! Geantwoord op 6-8-2023 om 19:31
-
-
Batterij volledig leeg. Geopend met sleutel, nieuwe batterijen geplaatst maar het display blijft hartstikke dood.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Rara. Weet iemand raad? Gesteld op 31-7-2023 om 17:26 -
Condor kluis elektrisch
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Batterij is low leeeg
Code is juist
Hoe de kluis te openen? Gesteld op 30-7-2023 om 19:26 -
Ik heb een
Reageer op deze vraag Misbruik melden
kluis van Condor VGR 2043 hij geeft elke keer error 1 wat kan dat zijn Gesteld op 31-3-2023 om 16:56 -
Ik ben de code vergeten en de mastercode werkt niet. Lukt wel met de sleutel maar als ik een nieuwe code in wil geven geeft hij steeds een error tot 3 pogingen. Gesteld op 20-12-2022 om 13:51
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Ik heb mijn condor kluis al heel lang, de batterijen heb ik al vaker vervangen maar zijn nu leeg en ik heb geen idee waar de sleutel is. Hoe krijg ik hem open, er zit wel een usb aansluiting op
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Gesteld op 16-10-2022 om 15:47-
Wij zitten met hetzelfde probleem (alleen hebben wij geen USB aansluiting). Hoe hebben jullie het opgelost? Geantwoord op 29-6-2023 om 19:40
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
-
Heb een nieuwe code ingesteld, maar oude code blijft ook bruikbaar.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Hoe verwijder ik de oude code? Gesteld op 6-10-2022 om 12:53 -
De batterijen zijn low kluis gaat niet open. En de sleutel heb ik erin liggen. Kan ik de kluis nog op een andere wijze openen? Gesteld op 10-8-2022 om 09:54
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Na dicht te gaan van Condor kluis en ‘CLOSE’ gaat hij weer AUTOMATISCH open en ‘FAIL’ in beeld?? Gesteld op 23-4-2022 om 17:14
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
Is dit al opgelost? Ik heb hetzelfde probleem… Geantwoord op 24-6-2023 om 16:21
Waardeer dit antwoord (9) Misbruik melden -
Hebben jullie dit opgelost. Ik krijg ook fail en de deur gaat weer open Geantwoord op 14-9-2023 om 20:23
Waardeer dit antwoord (15) Misbruik melden -
Al opgelost , hier hetzelfde probleem… Geantwoord op 3-11-2023 om 09:29
Waardeer dit antwoord (8) Misbruik melden -
Wij hebben dit probleem ook. Hoe op te lossen? Geantwoord op 15-10-2024 om 14:26
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
-
Ik krijg mijn kluis niet open omdat hij bij gebruikelijke code een error geeft. Ik heb ook geen sleutel om handmatig te openen. Wat te doen? Gesteld op 24-3-2022 om 15:08
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
hoe kan ik the"cover of emergency key in the panel "verwijderen: [email protected] Gesteld op 31-1-2022 om 10:42
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
ik kan de kluis niet open krijgen , volgens mij batterij leeg wat moet ik doen ?? Gesteld op 13-6-2021 om 19:09
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Ik heb het kluisje geopend met de bijgaande sleutel, maar kan ik het kluisje met een code OPENEN en SLUITEN? Gesteld op 15-5-2021 om 12:49
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
krijg mijn horloge niet geactiveerd hebt nieuwe batterij geplaatst maar hij gaat niet aan Gesteld op 26-6-2020 om 14:01
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
ben mijn code vergeten heb de kluis nu met de sleutel geopend hoe krijg ik nu een nieuwe code ingesteld? Gesteld op 2-1-2020 om 15:35
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
ben mijn code vergeten op de kluis met de sleutel maar hoe krijg ik nu een nieuwe code er in Gesteld op 2-1-2020 om 15:30
Reageer op deze vraag Misbruik melden -
Voor de wxa 2535e , omdat er nergens een handleiding van te vinden is
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Vergrendelen van de kluis
Druk op # om de deur te sluiten , op het display verschijnt CLOSE , de deur is automatisch gesloten als er CLOSED op het display verschijnt
Wanneer de deur geblokkeerd wordt verschijnt er ERROR2 op de display en worden de bouten automatisch ingetrokken , verwijder het obstakel en probeer het opnieuw
Verkeerd ingetoetste cijfers kun je wissen door op * te drukken
Wanneer de deur niet automatisch dicht kan verschijnt ERROR2 op het display
Openen van de kluis
Voer de 3 tot 6cijferige code in , de melding OPEN verschijnt , de deur is automatisch geopend als er OPENED op het display staat
Als de deur niet normaal open kan verschijnt ERROR1 op het display
Instellen van de hoofdvoedsel
Voor het instellen van de hoofdvoedsel moet de kluis ontgrendeld zijn , de bouten zijn dan ingetrokken, druk 2x op 0 en vervolgens op # , op het display staat nu OLD , voer nu de oude code in , standaard op 000000 en druk op # , nu wordt op het display NEW weergegeven , toets de nieuwe 6cijferige code in en toets op # , op het display staat AGAIN , voer nogmaals de nieuwe code in en druk op # , op het display staat nu DONE , de nieuwe hoofdvoedsel is met succes ingevoerd
Let op
Wanneer de code 4x achter elkaar verkeerd is ingevoerd wordt de kluis vergrendeld , op het display staat HOLD15 , gedurende 15 minuten kun je geen code invoeren , probeer je het toch dan verschijnt HOLD** , ** geeft aan de resterende wachttijd
Instellen van de persoonlijke code
Voor het wijzigen van de persoonlijke code moet de kluis ontgrendeld zijn , de bouten zijn dan ingetrokken , druk op ** , op het display verschijnt PROG voer opnieuw 68# in , nu wordt op het display de melding NEW weergegeven , toets de nieuwe 3 tot 6cijferige code in en druk op # , op het display staat AGAIN voer nogmaals de nieuwe code in en druk op # , op het display staat DONE de nieuwe persoonlijke code is met succes ingevoerd
Openen van de kluis met noodsleutel
Open de kluis met de noodsleutel als U de code vergeten bent of de batterijen leeg zijn , verwijder het afdekplaatje in het paneel , steek de sleutel in de opening en draai de sleutel 90graden in de richting van de wijzers van de klok , op het display verschijnt MANUAL , hou de deur vast en draai de sleutel 90graden tegen de richting van de wijzers van de klok en druk op # , de bouten worden automatisch ingetrokken en de kluis werkt weer normaal
Vervangen van de batterijen
Wanneer de batterijen bijna leeg zijn verschijnt de melding BA-LO op het display en moeten de batterijen vervangen worden
Installatie van de kluis
Zet de kluis aan de achterkant en onderkant vast , gebruik keilbouten voor het beton of een klap bout voor een houten wand
Gesteld op 10-1-2019 om 23:53-
De melding ba-lo is gemist. Hoe kan je nu de batterijen vervangen want de deur gaat niet meer open Geantwoord op 7-3-2019 om 09:57
Waardeer dit antwoord (44) Misbruik melden -
SUPER!!! Thanks werkt perfect Geantwoord op 14-10-2023 om 20:36
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
-
kun je de kluis ook zo instellen dat wanneer je de code intypt personen achter je de code niet kunnen lezen.
Reageer op deze vraag Misbruik melden
we hebben Condor kluis WXA serie Gesteld op 13-8-2018 om 11:56-
ben ook zeer benieuwd. Geantwoord op 24-4-2019 om 15:56
Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
-
-
Hoe krijg ik de kluis open als ik de sleutel kwijt raak terwijl de batterij leeg is? Gesteld op 13-6-2018 om 03:29
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
beste , ik heb het zelfde probleem...... hen je ergens een antwoord gevonden/gekregen ? mvg dennis Geantwoord op 28-7-2018 om 14:40
Waardeer dit antwoord (42) Misbruik melden
-
-
Ik meer sluiten Krijg steeds code bA-H1. Zelfs al nieuwe batterijen geplaatst Gesteld op 22-5-2018 om 09:12
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
Bij het dichtdoen moet allen de # ingedrukt worden. Dus met de hand dichtdoen en dan # drukken, dan gaat de kluis op slot.
Waardeer dit antwoord (18) Misbruik melden
Voor het open doen moet de code ingedrukt worden.
Kijk ook op de gebruiksaanwijzing op de deur zelf als dat op jouw model staat.
Ik kreeg deze code, omdat ik dacht dat je na het dichtdoen de code moest ingeven gevolgd door #. Geantwoord op 3-6-2018 om 21:15
-
-
Ik zoek de handleiding van een condor WXA2043A
Reageer op deze vraag Misbruik melden
We willen de code instellen maar mis de handleiding. Gesteld op 6-4-2018 om 11:29-
Probeer eens 2 keer de "0" en vervolgens op #
Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
Als het goed is staat er old , dan oude code invoeren bij een nieuwe kluis 6 keer de "0" , dan op #
Dan staat er new , nieuwe code invoeren dan op # , again nog een keer de nieuwe code invoeren en # , dan staat er Done , nieuwe code staat erin , suc6 Geantwoord op 11-8-2018 om 12:01
-
-
We hebben een condor electriche kluis bij sligro gekocht paar jaar terug maar willen de kluiscode veranderen hoe moet dit Gesteld op 21-5-2017 om 10:18
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
Gebruiksaanwijzing opzoeken via deze website Geantwoord op 7-7-2019 om 12:58
Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
-
-
Geachte heer/mevrouw,
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Wij zijn sinds een jaar gebruiker van de wxa5637e. Functioneerde goed, echter ineens werkt de lock niet meer. Na onderzoek nieuwe batterijen geplaatst, geen resultaat. Unit wil niet sluiten.
Met sleutel gesloten en gekeken of deze wilde openen, geen resultaat. Volgens procedure code op nieuw ingesteld, werkt niet. We kunnen alleen met sleutel open en dichten. Bij code gebruik wordt "error 1" uiteindelijk weer gegeven in het display. Het systeem start wel en het lijkt erop dat de elektronische aandrijving niet de lock pal meeneemt voor ontgrendeling. Wat moet ik doen? Gesteld op 24-1-2017 om 12:02-
Wat is de procedure voor het opnieuw instellen van de code?? Geantwoord op 10-6-2017 om 15:55
Waardeer dit antwoord (31) Misbruik melden
-
-
IK wil de code van mijn condor kluis veranderen. Ik moet hierbij de knoppen lock en clear indrukken. Die knoppen zitten er niet op. Wat nu. Gesteld op 25-7-2016 om 07:23
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
Lock is het blokje rechts en clear is het sterretje rechts Geantwoord op 21-7-2017 om 21:56
Waardeer dit antwoord Misbruik melden -
Let op dat tussen de invoer van de opdrachten niet meer dan 3 seconden zit.
Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
Zoniet dan verschijnt er Ba-hi Batterij hoog of Ba-Lo Batterij laag.
Geantwoord op 8-1-2019 om 22:52
-
-
Wanneer ik de handleiding volg krijg ik de melding:"bA-H1".
Reageer op deze vraag Misbruik melden
Deze code wordt niet vermeld in de handleiding. Dus wat te doen nu want ik heb nog nu geen nieuwe code kunnen invoeren. Gesteld op 26-4-2016 om 15:14-
Wat betekend deze melding bA-h1 ik krijg mijn kluis ook niet
Waardeer dit antwoord (37) Misbruik melden
Open met de master code 6x0
Help !!! Geantwoord op 24-11-2016 om 15:01 -
Open kluis, daarna 2x op CLEAR drukken en daarna 68 toetsen en dan LOCK en dan oude code of nieuwe code invoeren en dan LOCK indrukken en dan nog een keer oude of nieuwe code en na DONE de kluis dicht doen en op LOCK drukken. Nu zou hij het weer moeten doen. Geantwoord op 5-5-2025 om 12:10
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
-
-
Batterijen leeg.kluis dicht. hoe kunnen we de kluis opmaken terwijl de batterijen leeg zijn ?? Gesteld op 30-11-2015 om 10:29
Reageer op deze vraag Misbruik melden-
zelfde probleem wat is de oplossing? Geantwoord op 11-4-2017 om 08:48
Waardeer dit antwoord (42) Misbruik melden -
ook ik heb dit zelfde probleem. Weet iemand al een oplossing? Geantwoord op 4-4-2022 om 15:33
Waardeer dit antwoord (7) Misbruik melden
-
