Taal Documenttype Pagina's
Alle talen Gebruiksaanwijzing 137 Naar de handleiding
Alle talen Gebruiksaanwijzing 31 Naar de handleiding
680511

Heeft u een vraag over dit product? Stel uw vraag hier in het forum aan andere eigenaars.

Spelregels
1

Forum

Cardo-Door-Ultra-excellent

Zoeken resetten

  • hoe kan ik de sectionale poort openen als elektra uitvalt Gesteld op 13-9-2025 om 21:29

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
    • AI antwoord: Bij een stroomuitval kunt u uw Cardo Door Ultra Excellent sectionale poort handmatig bedienen. Hiervoor dient u de ontgrendeling te vinden. Deze bevindt zich meestal aan de binnenzijde van de poort, vaak dichtbij de aandrijving. De exacte locatie en het type ontgrendeling kunnen variëren afhankelijk van het specifieke model en de installatie.

      Zoek naar een klein mechanisme, vaak een hendel, kabel of ontgrendelingsbout, die u handmatig kunt bedienen. Door dit mechanisme te bedienen, ontkoppelt u de aandrijving van de poort en kunt u deze handmatig openen of sluiten.

      **Let op:** Het handmatig openen en sluiten van de poort vereist enige krachtinspanning. Zorg ervoor dat u de poort langzaam en gecontroleerd beweegt om schade te voorkomen. Raadpleeg bij twijfel of problemen met het vinden van de ontgrendeling een professional.
      Geantwoord op 13-9-2025 om 21:30

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Hoe kan ik de deur met de hand bedienen, indien de elektra uitgevallen is? Gesteld op 24-5-2025 om 20:04

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • De afstandbediening van onze Cardo deur is stuk. hoe kunnen we een vervanging regelen? Gesteld op 31-12-2024 om 12:33

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • de deur sluit maar gaat dan direct weer 20 cm open staan Gesteld op 21-7-2024 om 23:44

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Wat betekent knipperen licht en laatste stuk blijft ie open Gesteld op 11-6-2024 om 10:23

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • De lamp van de motor blijft knipperen verder werkt alles normaal Gesteld op 16-2-2024 om 11:17

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

  • mijn Ultra excellent 2005/B is defect, en wil deze vervangen!! door wat kan dat? Gesteld op 9-5-2023 om 12:21

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Goedendag,

    Mijn garage opener gaat niet meer open of dicht. Het lampje in de opener blijft maar knipperen. Soms sneller dan de andere keer.

    Kan iemand mij helpen? Met de gebruiksaanwijzing kom ik er niet uit.

    Dank alvast

    Groet
    Peter de Vrij
    [email protected] Gesteld op 6-7-2021 om 13:56

    Reageer op deze vraag Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product: Cardo Door Ultra excellent handleidingen

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

  • lees eerst de handleiding door;
  • controleer of uw vraag al eerder door iemand anders is gesteld;
  • probeer uw vraag zo duidelijk mogelijk te stellen;
  • heeft u een probleem en al geprobeerd om dit op te lossen, vermeld dit erbij aub;
  • heeft u een oplossing gekregen van een bezoeker dan horen wij dat graag in dit forum;
  • wilt u een reactie geven op een vraag of antwoord, gebruik dan niet dit formulier maar klik op de knop 'reageer op deze vraag';
  • uw vraag wordt direct op de website gezet; vermijd daarom persoonlijke gegevens in te vullen;

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info