Verklein
Vergroot
Pagina terug
1/2
Pagina verder
SSAAWWHHOORRSSEE KKHH 22990055
Intended use
This product is a collapsible support intended to be used when sawing timber
for home improvements. The product is not intended for commercial applications
or for use in forestry and agriculture.
Technical Data
Dimensions: 83 x 83 x 80 cm
Load capacity : max. 100 kg
Weight : 7 kg
Items supplied
q
3 M8x15 screws, each with 2 washers and nuts
w
3 M6x8 screws, each with 2 washers and nuts
e
16 M6x8 screws, each with a washer and nut
r
2 M6x25 screws, each with a washer and nut
t
6 Slant supports with metal claws
y
2 Diagonal bracings 840 mm
u
2 Cross bracings 800 mm
i
4 Hand grips
Safety advice .
Always pay heed to a stable (non-tilt) and level positioning.
Regularly check the stability of the sawhorse during sawing.
The metal claws are sharp – risk of personal injury!
When sawing, always wear protective gloves and safety
shoes. If need be, also wear safety goggles.
NEVER place a foot on the bracings
y
+
u
when sawing,
this could cause an accident!
Importer.........
KOMPERNASS GMBH
BURGSTRASSE 21
D-44867 BOCHUM
www.kompernass.com
t
q
w
Assembly
1. Screw together 2 slant supports
t
, as shown in the diagramme, to make
3 “X” frames. Use the thick screws M8x15
q
for the main connection bet-
ween them, and the small screws M6x8
w
, each with two washers, in the
slotted hole. Tighten the self-locking nut sufficiently to allow the slant sup-
ports
t
to be easily drawn apart, but with as little further free play as
possible.
2. Screw the two cross bracings
u
on to the bottom, and the two diagonal
bracings
y
opposite each other, as shown in the diagramme. For these,
use the small screws M6x8
e
. The two longer screws, M6x25
r
, are in-
tended for the one above the other securing of the two bracings. Tighten
all of these screw connections well.
3. To finish, screw the 4 hand grips
i
to the top of each of the outer slant
supports
t
as shown in the diagramme. For these use the small screws
M6x8
e
. Tighten these screw connections well.
Cleaning and Maintenance .
Remove soiling only with a handbrush. Keep the hinges free-moving, maybe
with a couple of drops of lubricating oil.
Always store the saw-horse in a dry location.
t
i
e
e
e
r
e
e
u
y
Preserve these instruction for future reference. Pass them on to whoever might acquire the appliance at a future date.
ID-No.: KH2905-02/08-V2
CCHHEEVVAALLEETT DDEE SSCCIIAAGGEE KKHH 22990055
Destination de l'appareil
Le présent produit est un chevalet pliable pour les travaux de sciage du bois
réalisé par des bricoleurs. Le produit n'est pas prévu pour l'usage commercial
ni pour les applications dans l'agriculture ou l'exploitation forestière.
Caractéristiques techniques
Dimensions : 83 x 83 x 80 cm
Charge maximale : max. 100 kg
Poids : 7 kg
Accessoires fournis
q
3 vis M8x15 avec respectivement 2 rondelles et écrous
w
3 vis M6x8 avec respectivement 2 rondelles et écrous
e
16 vis M6x8 avec rondelle et écrou
r
2 vis M6x25 avec rondelle et écrou
t
6 étrésillons avec crampons en métal
y
2 croisillons diagonaux 840 mm
u
2 croisillons transversaux 800 mm
i
4 poignées
Consignes de sécurité .
Veillez à installer le chevalet sur une surface plane
de manière à ce qu'il ne puisse pas basculer.
Contrôlez régulièrement la stabilité pendant l'opération
de sciage.
Les crampons en métal sont acérés – risque de blessure !
Lors de tous travaux, toujours porter des gants de protection
et des chaussures de sécurité. Le port de lunettes de protection
est obligatoire.
En sciant, ne posez jamais un pied sur les croisillons
y
+
u
, sinon, il y a un risque d'accident !
Importateur....
KOMPERNASS GMBH
BURGSTRASSE 21
D-44867 BOCHUM (GERMANY)
www.kompernass.com
t
q
w
Montage
1. Vissez 3 x pour 2 étrésillons
t
pour former un "X" comme cela est visible
sur l'image. Placez la vis épaisse M8x15
q
pour la connexion en dessous,
et dans la perforation longue les petites vis M6x8
w
avec respectivement
2 rondelles. Serrez les écrous autobloquants avec un couple tel que les
étrésillons
t
se laissent encore bien déplier, sans toutefois afficher aucun
jeu dans la mesure du possible.
2. Vissez en bas les deux croisillons transversaux
u
, et respectivement en face
les deux croisillons diagonaux
y
, comme cela est visible sur le dessin.
Pour ce faire, utilisez les petites vis M6x8
e
. Pour la fixation des deux
croisillons l'un sur l'autre, les deux vis longues M6x25
r
sont prévues.
Serrez bien ces connexions à vis.
3. Vissez pour finir les quatre poignées
i
, en haut au niveau des étrésillons
externes respectifs
t
, comme indiqué. Utilisez pour ce faire, les petites vis
M6x8
e
. Bien serrer ces connexions à vis.
Nettoyage et maintenance .
Enlevez les saletés à l'aide d'une balayette uniquement. Assurez-vous que les char-
nières fonctionnent bien, en ajoutant éventuellement quelques gouttes de lubrifiant.
Entreposez toujours le chevalet de sciage au sec.
t
i
e
e
e
r
e
e
u
y
Conservez le mode d'emploi pour une utilisation ultérieure. Lors du transfert du produit à une tierce personne, remettez-lui également le mode d'emploi.
ID-No.: KH2905-02/08-V2
2
1

Hulp nodig? Stel uw vraag in het forum

Spelregels

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Abonneren

Abonneer u voor het ontvangen van emails voor uw Kompernass KH 2905 bij:


U ontvangt een email met instructies om u voor één of beide opties in te schrijven.


Ontvang uw handleiding per email

Vul uw emailadres in en ontvang de handleiding van Kompernass KH 2905 in de taal/talen: Deutsch, English, Français, Nederlands als bijlage per email.

De handleiding is 0,24 mb groot.

 

U ontvangt de handleiding per email binnen enkele minuten. Als u geen email heeft ontvangen, dan heeft u waarschijnlijk een verkeerd emailadres ingevuld of is uw mailbox te vol. Daarnaast kan het zijn dat uw internetprovider een maximum heeft aan de grootte per email. Omdat hier een handleiding wordt meegestuurd, kan het voorkomen dat de email groter is dan toegestaan bij uw provider.

Uw handleiding is per email verstuurd. Controleer uw email

Als u niet binnen een kwartier uw email met handleiding ontvangen heeft, kan het zijn dat u een verkeerd emailadres heeft ingevuld of dat uw emailprovider een maximum grootte per email heeft ingesteld die kleiner is dan de grootte van de handleiding.

Er is een email naar u verstuurd om uw inschrijving definitief te maken.

Controleer uw email en volg de aanwijzingen op om uw inschrijving definitief te maken

U heeft geen emailadres opgegeven

Als u de handleiding per email wilt ontvangen, vul dan een geldig emailadres in.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info