Snel een handleiding vinden !

Snel vinden:

Deutsch / English

Categorie: Beeld Digitale camera Nikon D80

 



Nikon D80

Klik op het pdf logo om de handleiding te downloaden.

Taal handleiding
Grootte
Bestand
Nederlands 10,62 mb

 

Komt u er nog niet uit met de handleiding? Heeft u een opmerking over dit product?

Laat hier een bericht achter zodat een andere gebruiker u kan helpen. U kunt via dit formulier ook reageren op een vraag van een andere gebruiker.

Vragen / opmerkingen / antwoorden

25-2-2008 16:04:11

Instellen van een andere vertagingstijd (vb. 20seconden)van de zelfontspanner. Volgens de handleiding op pag. 37 en 99 is dit heel duidelijk om uit te voeren, doch in het menu vind ik de wijziging niet. Kan iemand helpen? Dank bij voorbaat.

27-2-2008 15:13:10

Hoi. In het set-up menu is er de optie Menu Pers.inst./Setup. Hier kun je kiezen voor een Volledig menu, zie p. 101 van de handleiding. Je hebt dan veel meer keuzemogelijkheden dan in het standaard Eenvoudige menu. Gr. EJD

8-6-2008 11:03:43

In het persoonlijke instellingen menu onder optie 29, kan je de vertragingstijd van de zelfontspanner instellen

17-8-2008 20:18:37

moet ik persé door de kleine lens kijken om een foto te maken of kan ik ook op het grotere beeldscherm kijken?

25-8-2008 21:00:01

Als antwoord op de vraag of je per se door de "kleine lens moet kijekn". Het antwoord is ja. De d80 heeft geen live view en geloof me dit heb je ook zeker niet nodig op een digitale spiegelreflex. Veel modellen hebben tegenwoordig wel live view maar daarbij word niet de ware potentie van de camera benut.. Lang verhaal ;)

26-8-2008 12:50:27

Weet iemand waar ik een snelstartgids voor de Nikon D80 (in het Nederlands) kan vinden? Vast bedankt!

 

 

Laatste toegevoegde handleidingen:

Links: